Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 721
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Wystartowała Senioriada

Wtorek, 3 października 2023, 11:24
Aktualizacja: 13:25
Autor: red
Gmina Świdnica: Wystartowała Senioriada
Fot. Gmina Świdnica
Od czterech lat Gminna Senioriada gromadzi osoby w różnym wieku i umożliwia im uczestnictwo w różnego rodzaju aktywnościach i zawodach sportowych, kulturalnych oraz rekreacyjnych. W tym roku Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji wraz z Gminnym Kołem PTTK Teraz Sudety zaprosili seniorów do kolejnego wspólnego rajdu turystycznego.

Tym razem seniorzy z gminy Świdnica przemierzali piękne rejony Pogórza Izerskiego a dokładnie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.

Mieszkańcy gminy wędrowali szlakiem świętego Jakuba podziwiając m.in. Wieże Książęcą w Siedlęcinie oraz zaporę wodna w Pilchowicach. Było wesoło i miło, a seniorzy po raz kolejny udowodnili, że dzięki aktywnościom i zaangażowaniu w różnorodne wydarzenia, mogą czerpać radość z życia i utrzymywać swoją sprawność fizyczną.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla seniorów. Tych którzy nie mogli uczestniczyć w rajdzie turystycznym serdecznie zapraszamy na Magiczny koncert Rozśpiewanych Dzieciaków Gminy Świdnica pt: „Radość najpiękniejszych lat”. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie zostało zaplanowane na poniedziałek, 9 października o godz. 18:00 w auli I LO im. Jana Kasprowicza w Świdnicy. Wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group