Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 590
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wystartowały rozgrywki klasy B – wyniki i tabele

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 22:49
Aktualizacja: 22:53
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W miniony piątek i niedzielę rozegrane zostały pierwsze spotkania na boiskach klasy B w sezonie 2014/2015.

Klasa B - grupa I świdnicka

1. kolejka (15 sierpnia)
Tęcza Bolesławice - Błyskawica Kalno 3:0
Zjednoczeni II Żarów - Zryw Łażany 3:3
Wierzbianka Wierzbna - Grom Panków 5:3
Herbapol Stanowice - LKS Piotrowice Świdnickie 2:0
Płomień Dobromierz - Błękitni Słotwina 2:2
Orzeł Witoszów - Kłos Lutomia 1:1
Zjednoczeni Gościsław - Sokół Kostrza 2:2
LKS Marcinowice - Darbor Bolesławice 4:0

2. kolejka (17 sierpnia)
Błyskawica Kalno - Darbor Bolesławice 2:3
Sokół Kostrza - LKS Marcinowice 4:4
Kłos Lutomia - Zjednoczeni Gościsław 3:2
Błękitni Słotwina - Orzeł Witoszów 3:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Płomień Dobromierz 2:2
Grom Panków - Herbapol Stanowice 1:3
Zryw Łażany - Wierzbianka Wierzbna 3:3
Zjednoczeni II Żarów - Tęcza Bolesławice 2:4

Tabela
1. Tęcza Bolesławice--------2 - 6 - 7-2
2. Herbapol Stanowice------2 - 6 - 5-1
3. LKS Marcinowice----------2 - 4 - 8-4
4. Wierzbianka Wierzbna---2 - 4 - 8-6
5. Błękitni Słotwina----------2 - 4 - 5-4
6. Kłos Lutomia---------------2 - 4 - 4-3
7. Darbor Bolesławice-------2 - 3 - 3-6
8. Sokół Kostrza--------------2 - 2 - 6-6
--- Zryw Łażany--------------2 - 2 - 6-6
10. Płomień Dobromierz-----2 - 2 - 4-4
11. Zjednoczeni Gościsław--2 - 1 - 4-5
12. Orzeł Witoszów----------2 - 1 - 3-4
13. Zjednoczeni II Żarów----2 - 1 - 5-7
14. LKS Piotrowice Św.-------2 - 1 - 2-4
15. Grom Panków-------------2 - 0 - 4-8
16. Błyskawica Kalno---------2 - 0 - 2-6

Klasa B - grupa II świdnicka

1. kolejka (15 sierpnia)
Sparta Oleszna - Zgoda Grodziszcze 1:3
Gryf Burkatów - LKS II Bystrzyca Górna 4:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS Gilów 4:2
Iskra Janówek - Płomień Sokolniki 1:7
Ślężanka Tąpadła - Błękitni Książnica 1:1
Błękitni Owiesno - Orzeł Piława Dolna 0:1
LKS Dobrocin - Klubokawiarnia Roztocznik 1:2
Dąb Mościsko - pauza

2. kolejka (17 sierpnia)
Zgoda Grodziszcze - pauza
Klubokawiarnia Roztocznik - Dąb Mościsko 10:2
Orzeł Piława Dolna - LKS Dobrocin 4:3
Błękitni Książnica - Błękitni Owiesno 1:1
Płomień Sokolniki - Ślężanka Tąpadła 2:2
LKS Gilów - Iskra Janówek 7:3
LKS II Bystrzyca Górna - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0:0
Sparta Oleszna - Gryf Burkatów 2:1

Tabela
1. Klubok. Roztocznik-----2 - 6 - 12-3
2. Orzeł Piława Dolna-----2 - 6 - 5-3
3. Płomień Sokolniki-------2 - 4 - 9-3
4. Orzeł Przerzeczyn-----2 - 4 - 4-2
5. Zgoda Grodziszcze-----1 - 3 - 3-1
6. Sparta Oleszna---------2 - 3 - 3-4
7. LKS Gilów----------------2 - 3 - 9-7
8. Gryf Burkatów----------2 - 3 - 5-3
9. Błękitni Książnica-------2 - 2 - 2-2
10. Ślężanka Tąpadła-----2 - 2 - 3-3
11. Błękitni Owiesno-------2 - 1 - 1-2
12. LKS II Bystrzyca G.---2 - 1 - 1-4
13. LKS Dobrocin-----------2 - 0 - 4-6
14. Dąb Mościsko----------1 - 0 - 2-10
15. Iskra Janówek---------2 - 0 - 4-14

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group