Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wystawa "Elektronika PRL–u" w Wieży Ratuszowej w Świdnicy

Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 10:22
Aktualizacja: 20:24
Autor: red.
Świdnica: Wystawa "Elektronika PRL–u" w Wieży Ratuszowej w Świdnicy
Fot. użyczone
Już za tydzień, wszyscy miłośnicy elektroniki, którzy odwiedzą Wieżę Ratuszową w Świdnicy, będą mogli przypomnieć sobie dawne dobre czasy... Zapraszamy serdecznie na drugą odsłonę wystawy "Elektronika PRLu". Uroczyste otwarcie odbędzie się 18 stycznia o godzinie 12.00.

Zobaczymy na niej polskie sprzęty grające spod znaku Unitra – magnetofony, gramofony, odbiorniki radiowe, zestawy głośnikowe i wiele innych ciekawych urządzeń. Tą część poprowadzą Tomasz Krug i Paweł Szill. Pokażą oni, że zbierane przez nich sprzęty są sprawne i pomimo swego wieku nadal działają.

Druga część wystawy poświęcona będzie dawnym komputerom. Tu swoje zbiory zaprezentuje Tomasz Marcinkowski - komputery typu Amiga, Commodore, konsole do gier Pegasus, Nintendo i wiele innych. Każdy będzie mógł usiąść i spróbować jak pracowało się na takim sprzęcie.

Organizatorzy informują, że chętnie przyjmą niepotrzebny polski sprzęt RTV lub stare komputery. Można będzie je przekazać w trakcie wystawy.

Wystawa potrwa od 18 do 25 stycznia, a dostępna będzie w godzinach otwarcia wieży ratuszowej, tj. od 10.00 do 18.00 na I i II piętrze obiektu.
Zapraszamy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group