Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wystawa zainteresowań uczniów SP 6

Czwartek, 24 stycznia 2013, 0:21
Aktualizacja: 0:22
Autor: red.
Świdnica: Wystawa zainteresowań uczniów SP 6
Fot. użyczone
Zespół do spraw profilaktyki 15 stycznia 2013 roku zorganizował wystawę na temat „Zainteresowania uczniów Szkoły Podstawowej nr 6”. Uczniowie z klasy I–III zaprezentowali swoje kolekcje podczas długiej przerwy na parterze szkoły, a klasy IV–VI pokazywały swoje hobby na II piętrze.

Dzieci zaprezentowały się w różnych dziedzinach: filatelistyka, numizmatyka, kolekcjonerstwo, modelarstwo, zainteresowania sportowe i przyrodnicze. Na szczególną uwagę zasłużyła hodowla straszyków - owadów, przyniesiona przez ucznia klasy Va Mikołaja Filipa. W wystawie wzięło udział 50 uczniów szkoły. Oglądnęło ją wielu uczniów i rodziców. Celem wystawy było zaprezentowanie zbiorów gromadzonych przez uczniów oraz stworzenie możliwości pokazania się dzieci ze swej dobrej strony i zaistnienia w szkole.

- Naszym głównym założeniem było zwrócenie uwagi na to, że warto mieć hobby, ponieważ wiążą się z tym same korzyści takie jak: dobrze zagospodarowany czas, miło spędzony czas wolny oraz duży zasób wiedzy i umiejętności z danej dziedziny. Zachęcamy wszystkich uczniów do gromadzenia różnorodnych kolekcji i dzielenia się z innymi swoimi zainteresowaniami - wyznają organizatorzy całej akcji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group