Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 1298
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: Występ młodych muzyków

Sobota, 14 maja 2022, 7:53
Aktualizacja: 12:54
Autor: red
Krzyżowa: Występ młodych muzyków
Fot. organizatorzy
MUSIC FOR FUTURE. Fundacja „Krzyżowa" zaprasza młodych muzyków z Polski i Ukrainy do stworzenia wspólnej orkiestry – 4–11 czerwca 2022.

Fundacja „Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego zaprasza młodych muzyków z Polski i Ukrainy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Spotkaniu Muzyczno-Kulturalnym "Music for Future". To niezwykła okazja, żeby nie tylko doskonalić swój kunszt muzyczny, ale również nawiązać nowe relacje i spędzić wspaniały czas na wspólnym tworzeniu.

Fundacja „Krzyżowa" zaprasza do uczestnictwa w orkiestrze młodych muzyków z Polski i z Ukrainy, w wieku 16 – 26 lat. Koordynatorka projektu, Martyna Sidorowicz zachęca do zgłaszania się do projektu: „Wiemy, jak bardzo ważna jest dla Was muzyka i możliwość dalszej nauki i doskonalenia swojego kunsztu muzycznego. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziemy razem, miejsce integracji i wspólnego tworzenia."

Organizatorzy proszą o zgłaszanie się instrumentalistów i instrumentalistek grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie. Muzyków z Ukrainy nie obowiązuje opłata za udział, a tym, którzy nie mają swoich instrumentów, organizatorzy będą starali się je zapewnić.

Wszystkie szczegóły związane z rekrutacją do projektu „MUSIC FOR FUTURE" znajdują się na stronie Fundacji „Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego: www.krzyzowa.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group