Środa, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wystrzałowy Sylwester na świebodzickim Rynku

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 29 grudnia 2009, 7:30
Aktualizacja: 7:34
Autor: MEG
Fot. UM Świebodzice
Świebodzice jako jedno z nielicznych miast w regionie będą witać Nowy Rok na Rynku. Sylwestrowe atrakcje rozpoczynają się już od godz. 22.

Wspólna zabawa i przywitanie Nowego Roku to w mieście wieloletnia tradycja. I doskonała propozycja dla tych, co zostają w domu. Można przyjść z całą rodziną, potańczyć, zobaczyć pokaz sztucznych ogni i miło spędzić kilka godzin, zamiast gapić się w telewizor.

W tym roku zabawa startuje o godz. 22. O dobrą muzykę zadba DJ Suport z Wałbrzycha. O północy pod ratuszem jawią się władze miasta, aby odkorkować szampana i złożyć mieszkańcom życzenia noworoczne. Po toaście rozpocznie się pokaz sztucznych ogni, który – jak zapewniają organizatorzy czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji – będzie bardzo atrakcyjny. Będą też noworoczne konkursy, a zabawa przy muzyce potrwa do ok. 2. rano.
Właścicielom aut, parkujących w Rynku, radzimy na ten wieczór przestawić swoje cacko gdzieś dalej. Dla bezpieczeństwa.

A dzień wcześniej, bo 30 grudnia, w hali OSiR-u odbędą się Noworoczne Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc oraz siłowaniu na rękę. Podobno impreza cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem wśród panów.
Obie imprezy są bezpłatne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group