Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wytypowali termin

Środa, 9 grudnia 2020, 10:01
Aktualizacja: Czwartek, 10 grudnia 2020, 10:02
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wytypowali termin
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Znamy termin przyszłorocznej edycji Grand Prix MTB Solidarności.

Podziękowanie dla burmistrza za dotychczasową współpracę i deklaracja dalszego udziału gminy Jaworzyna Śląska w Lidze MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – to efekty spotkania, do jakiego doszło 8 grudnia.

Spotkanie, które odbyło się w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej, poświęcone było organizacji kolejnej edycji Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej w Jaworzynie Śląskiej. Udział w nim wzięli przedstawiciele LKKS „Górnik Wałbrzych” - Mateusz Rosiak i Władysław Żyndul, burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz, dyrektor SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej Sylwester Bartczak oraz Antoni Szewczyk, wieloletni dyrektor sportowy Grand Prix MTB Solidarności, trener sekcji kolarskiej GLKS Jaworzyna Śląska.

Prezes LKKS „Górnik Wałbrzych” wręczył burmistrzowi podziękowanie za współpracę i wsparcie przy organizacji tegorocznej edycji Ligi, w tym imprezy dla najmłodszych kolarzy w Jaworzynie Śląskiej. - To podziękowanie przyjąłem w imieniu wszystkich organizatorów kolarskiej imprezy – mówi burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Podczas spotkania zadeklarowano dalszy udział gminy w cyklu wyścigów i ustalono termin, w jakim zostanie rozegrana jaworzyńska edycja. XVII Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się 26 czerwca 2021 r.

Przypomnijmy, w tegorocznej edycji Grand Prix „Solidarności”, która odbyła się w ramach Ligi, wzięło udział prawie 150 zawodników. Impreza, pomimo trudnych warunków związanych z pandemią, okazała się dużym sukcesem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group