Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wywiad z Michałem Baryzą – finalistą programu Top Model

Środa, 4 lutego 2015, 13:02
Aktualizacja: 13:19
Autor: Katarzyna Szwarc Walbrzyszek.com
Wałbrzych: Wywiad z Michałem Baryzą – finalistą programu Top Model
Fot. użyczone
Michał Baryza – finalista IV edycji Top Model – był gościem specjalnym castingu do konkursu „Zostań twarzą Victorii”, który odbył się w ubiegłym miesiącu. Specjalnie dla naszego portalu udzielił krótkiego wywiadu.

Katarzyna Szwarc: Jak zaczęła się Twoja przygoda z modelingiem?

Michał Baryza: Moja przygoda z modelingiem zaczęła się całkiem niewinnie. Dostałem zaproszenie na casting i z niego skorzystałem. Nie sądziłem że wszystko nabierze rozmachu i tak dalej się to potoczy.

Który moment z Top Model najbardziej utkwił Ci w pamięci?

- Myślę, ze najciekawszym momentem jaki utkwił mi w głowie była ścianka. Trochę stresu, adrenaliny, ale to była niesamowita przygoda.

Niewielu młodych Polaków jest na tyle odważnych, aby rozpocząć przygodę z modelingiem. Jakich rad udzieliłbyś niezdecydowanej młodzieży, której brak jakiegokolwiek doświadczenia?

- Doradzić komukolwiek jest trudno. Ja jestem żywym dowodem na to, że jeżeli się chce coś osiągnąć to można tylko trzeba naprawdę tego chcieć. Chciałbym żeby wielu młodych ludzi brało ze mnie przykład chociaż nie uważam się za autorytet godny naśladowania. Motywuję się zawsze tym, że mam jedno życie i to ja muszę zadecydować jak ono będzie wyglądało.

Kim są Twoi idole ze świata mody? Kto Cię najbardziej inspiruje i na kim najchętniej się wzorujesz?

- Kto jest moim idolem... W życiu prywatnym moim idolem jest mama. Natomiast w świecie mody inspiruje mnie trochę Dawid Woliński. Koleś pozytywny, mądry a zaraz bardzo wyluzowany. Ma w sobie coś co można od niego czerpać.

Jak myślisz - kim byś został, gdybyś nie był modelem?

- Gdybym nie był modelem myślę że zostałbym żołnierzem. Zawsze chciałem spełniać się jak mój brat. Miałem taki zapał żeby mieć mundur.

Czy masz jakąś pasję poza modelingiem?

- Moja pasja to jazda na motocyklach. Latem nie ma dnia żebym nie odpalił chociaż na chwile "mojej kochanej" i nie posłuchał jej choć przez chwilę, jak nie mam czasu na jazdę.

Czym, Twoim zdaniem, powinna charakteryzować się nowa twarz Galerii Victoria?

- Nowa twarz galerii Victoria powinna charakteryzować się naturalnym wyglądem. Powinna być na co dzień uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona i czerpać z życia tyle ile się da.

Jakie są Twoje plany na najbliższą przyszłość?

- Plany są bardzo duże ale teraz nie mogę ich zdradzać. Mogę tylko powiedzieć ze świat zaczął się mną interesować. A co będzie? Zobaczymy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group