Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 565
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Wzięły udział w obradach XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Piątek, 14 czerwca 2013, 7:24
Autor: red.
Warszawa: Wzięły udział w obradach XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży
Fot. użyczone
27 marca uczennice klasy Id – Maria Dembowska i Natalia Wojnowska przeprowadziły debatę na temat lokalnego ekorozwoju. Nagrodą za to był wyjazd organizatorek do Warszawy na XIX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Czerwcowy pobyt w stolicy trwał dwa dni. W pierwszym uczennice uczestniczyły w warsztatach, na których zintegrowały się z grupą. Biorąc udział w przygotowanych atrakcjach, rozmawiały o ekologii. Drugi dzień – równie pełen wrażeń jak pierwszy - Natalia i Marysia spędziły w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Tam miały okazję zwiedzić budynek Sejmu, a także gabinety poselskie. Następnie brały udział w obradach XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, na których poznały od A do Z przebieg posiedzeń sejmowych poprzez głosowanie uchwaliły ustawę w sprawie lokalnego ekorozwoju. Na pamiątkę uczennice dostały zaświadczenia od Kancelarii Sejmowej, że były posłami oraz legitymacje poselskie.

„Posłanki” wróciły z wycieczki bardzo zadowolone. Za pomoc przy organizowaniu debaty uczennice serdecznie dziękują pani prof. Zofii Skowrońskiej-Wiśniewskiej oraz panu prof. Ryszardowi Gwoździowi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group