Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1357
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wzruszające chwile

Sobota, 23 kwietnia 2022, 11:55
Autor: red
Świebodzice: Wzruszające chwile
Fot. UM Świebodzice
Miłą niespodziankę sprawił Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga odchodzącej na emeryturę Grażynie Koropczuk, nauczycielce, zastępcy dyrektora z 37–letnim stażem, uczącej na co dzień z wielkim zaangażowaniem i zapałem wychowania fizycznego, obecnie w SP nr 3.

Burmistrz Miasta odwiedził Panią Grażynę Koropczuk podczas prowadzonych zajęć, w wyraz wdzięczności i uznania dla jej pracy wręczył okolicznościowe podziękowania oraz bukiet kwiatów.

Burmistrz podziękował za wielkie zaangażowanie i trud włożony w edukację świebodzickiej młodzieży, nieustającą motywację wielu pokoleń do zdobywania wiedzy, empatię, niezwykłe wyczucie pedagogiczne oraz za uśmiech, którym obdarowywała Pani Grażyna Koropczuk na co dzień. Burmistrz życzył samych radości, dobrego zdrowia oraz spełnienia wszystkich planów. Pani Grażyna Koropczuk serdecznie podziękowała za docenienie jej pracy.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, uczestniczyła w nim także Dyrektor SP nr 3 Jolanta Styrna-Grossman oraz uczniowie. Na zakończenie wizyty te niezwykłe chwile zostały zwieńczone na pamiątkowym wspólnym zdjęciu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group