Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: X Gminny Konkurs "Bezpiecznie na wsi"

Wtorek, 1 listopada 2016, 14:07
Autor: red
Imbramowice: X Gminny Konkurs "Bezpiecznie na wsi"
Fot. UM Żarów
Trzy drużyny wzięły udział w dziesiątej edycji gminnego konkursu "Bezpiecznie na wsi – w gospodarstwach rolnych", którego tradycyjnie organizatorem była Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach.

Uczniowie z Imbramowic, Zastruża i Mrowin wykazali się dużą wiedzą, a w finale szczęście dopisało wszystkim zawodnikom.
- To już dziesięć lat minęło, odkąd nasza szkoła, przy współpracy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Państwowej Inspekcji Pracy uczestniczy w tym konkursie. Pytania były trudne, ale dotyczą przecież ważnego zagadnienia, jakim jest bezpieczeństwo na wsi. Dziękujemy fundatorom nagród oraz Radzie Miejskiej i burmistrzowi Leszkowi Michalakowi za coroczne wsparcie konkursu - mówiła Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

W konkursie "Bezpiecznie na wsi - w gospodarstwach rolnych" zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach, drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu, a trzecie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach. Fundatorem nagród była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Państwowa Inspekcja Pracy. - Rzeczywiście pytania nie były łatwe, ale dzieci poradziły sobie wspaniale. Jestem pod wrażeniem ich wiedzy i tego, jak odważnie odpowiadały na zadane zagadnienia. Każdego roku organizujemy takie konkursy i wspieramy takie akcje - dopowiadała Urszula Dębińska kierownik placówki terenowej KRUS w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group