Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: XII Festyn Rodzinny w Jaroszowie

Piątek, 14 czerwca 2019, 11:32
Autor: red
Jaroszów: XII Festyn Rodzinny w Jaroszowie
Fot. UM Strzegom
W piękne niedzielne popołudnie – 9 czerwca 2019 r. – na boiskach sportowych „Orlik” rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Jaroszowie, we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko, Radą Sołecką wsi Jaroszów, Ekologicznym Centrum Utylizacji „ENERIS” i Strzegomskim Centrum Kultury, zorganizowali XII FESTYN RODZINNY „Mama, Tata i Ja”.

Dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz dokonała uroczystego otwarcia festynu, a tłumnie zgromadzeni mieszkańcy Jaroszowa oraz okolicznych wsi mogli liczyć na wiele atrakcji, które zostały przygotowane właśnie dla nich. Wśród licznie zaproszonych Gości była prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach - p. Elżbieta Krzan oraz Goście – Przyjaciele Szkoły.

Na festynie prezentowali się przedstawiciele Banku Spółdzielczego oddział w Jaworze oraz SKOK Strzegom.

Program artystyczny wypełniły jak zawsze wspaniałe występy uczniów – od przedszkola do gimnazjum. Rewelacyjny pokaz swoich umiejętności przygotowali także niezawodni strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaroszowie.

Organizatorzy zadbali o atrakcje dla uczestników imprezy, szczególnie dla dzieci: dmuchane ślizgawki, malowanie twarzy, wyplatanie warkoczyków, stoiska ze słodkościami, konkurs plastyczny z nagrodami w „Galerii Małych Artystów” oraz sportowy tor przeszkód.

Rada Rodziców przygotowała stoiska gastronomiczne, a nauczyciele przy pomocy uczniów prowadzili stoisko z pysznym domowym ciastem. Oczywiście, jak zwykle, największą atrakcją była Loteria Fantowa, w której każdy los wygrywał, a szczęśliwcy opuścili festyn bogatsi o kilka cennych nagród, m in. rowery. Losy sprzedano już w dwie godziny po rozpoczęciu imprezy.
W organizację festynu włączyło się wielu sponsorów, ofiarodawców i darczyńców.

Głównymi fundatorami nagród byli: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko, „Eneris” Ekologiczne Centrum Utylizacji w Rusku, Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. z Żarowa.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group