Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1019
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: XVIII Gala Bożonarodzeniowa

Sobota, 23 grudnia 2017, 11:44
Autor: red
Świdnica: XVIII Gala Bożonarodzeniowa
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
"Przy świątecznym stole z Marcinem Lutrem". Pod takim tytułem odbyła się XVIII Gala Bożonarodzeniowa przygotowana przez Zespół Szkół Hotelarsko–Turystycznych i Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

W uroczystości uczestniczyli władze samorządowe z terenu powiatu, radni powiatowi, przedstawiciele służb i jednostek podległych powiatu, komendanci służb mundurowych, przedstawiciele przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych działających w Powiecie Świdnickim.

Podczas gali uczniowie przedstawili krótki program artystyczny nawiązujący do obchodzonych w tym roku uroczystości 500 lecia reformacji. Ważnym punktem gali było wręczenie wyróżnień dla zwycięskich prezentacji stołów wigilijnych, które można było podziwiać w ramach Festiwalu Stołów i Dekoracji Świątecznych organizowanego przy okazji Świdnickiej Kolędy. Po programie artystycznym Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz podsumował mijający rok i przypomniał najważniejsze inwestycje, które udało się przeprowadzić w roku 2017. W kilku zdaniach zaprezentował też plany inwestycyjne na rok następny. Na koniec zaproszeni goście mogli spróbować wigilijnych potraw przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group