Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: „Z książką na walizkach. Mistrzowie literatury dzieciom” w Marcinowicach

Środa, 5 czerwca 2019, 9:24
Aktualizacja: 10:26
Autor: red
Marcinowice: „Z książką na walizkach. Mistrzowie literatury dzieciom” w Marcinowicach
Fot. organizatorzy
Gminna Biblioteka Publiczna w Marcinowicach z/s w Wirach kolejny raz przystąpiła do projektu „Z książką na walizkach. Mistrzowie literatury dzieciom.”

W tym roku jest to już XVI edycja dolnośląskich spotkań z młodymi czytelnikami, która będzie realizowana w dniach 5-8 czerwca 2019 roku, finał odbędzie się w Świdnicy. W ramach tej akcji 6 czerwca 2019 r. o godz. 8:15 w Szkole Podstawowej w Marcinowicach odbędzie się spotkanie z autorką książek dla dzieci Agnieszką Frączek, na które zaproszeni zostali uczniowie z klas IV szkół podstawowych.

Ponadto, Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu oraz Wydawnictwo Literatura i Wydawnictwo Akapit Press ogłosiły konkurs plastyczny pt.: „Mój Mistrz Literatury”, który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas IV – VIII oraz młodzieży gimnazjalnej. Regulamin konkursu dostępny jest w szkołach podstawowych i bibliotece publicznej.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz dzięki wsparciu samorządów województwa dolnośląskiego, miasta i gminy Świdnica, powiatu świdnickiego i samorządowych instytucji kultury na Dolnym Śląsku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group