Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 529
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

ŻARÓW: Z myślą o najmłodszych

Piątek, 28 października 2011, 12:49
Aktualizacja: 13:03
Autor: red
ŻARÓW: Z myślą o najmłodszych
Fot. Użyczone
Piękne i przestronne sale, nowe mebelki, mnóstwo zabawek, równie wspaniałe sypialnie oraz łazienki – to wszystko można było podziwiać w czwartek 27 października 2011 roku na uroczystym otwarciu oddziału żłobkowego w Bajkowym Przedszkolu w Żarowie.

Wszystkich przybyłych gości w osobach: Zastępcy Burmistrza Grzegorza Osieckiego, Renaty Dawlewicz Skarbnika Gminy Żarów, Księdza Dziekana Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarowie Piotra Ważydrąga, radnych Rady Miejskiej Żarowa, dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, przyjaciół przedszkola oraz rodziców najmłodszej społeczności przedszkolnej przywitała dyrektor Elżbieta Wierzyk, która pokrótce przedstawiła zakres inwestycji i wysokość środków, które na remont pomieszczeń przeznaczyła gmina Żarów oraz Bajkowe Przedszkole.
Bardzo miłym przeżyciem dla uczestników uroczystości było obejrzenie części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków, która odbyła się zaraz po odśpiewaniu hymnu Bajkowego Przedszkola. Kolejnym etapem uroczystego spotkania były podziękowania za wysiłek, ciężką wytężoną pracę, zaangażowanie oraz okazaną życzliwość. - „Dzięki zaangażowaniu wszystkich odpowiedzialnych za przedsięwzięcie osób możemy się cieszyć, że udało się zgodnie z planem przyjąć do przedszkola wszystkie zgłoszone dzieci” - mówiła dyrektor placówki, po czym wręczyła wszystkim zaangażowanym certyfikaty Przyjaciół Bajkowego Przedszkola. Wśród osób nagrodzonych był pan Grzegorz Osiecki Zastępca Burmistrza Żarowa, Katarzyna Janik z Referatu Oświaty Funduszy Zewnętrznych i Promocji Urzędu Miejskiego w Żarowie, który podczas prac remontowych służył wszelką pomocą i radą oraz osoby z kręgu Bajkowego Przedszkola.
Uroczystego przecięcia wstęgi otwierającej oficjalnie nową salę dla oddziału żłobkowego dokonali wspólnie: Zastępca Burmistrza Grzegorz Osiecki, Renata Dawlewicz Skarbnik Gminy Żarów, Katarzyna Janik z Urzędu Miejskiego, dyrektor przedszkola Elżbieta Wierzyk, Ksiądz Dziekan Piotr Ważydrąg oraz pani Mariola Król nauczycielka przedszkola. A obecny na uroczystości Ksiądz Piotr Ważydrąg proboszcz tutejszej parafii dokonał uroczystego poświęcenia nowej części przedszkola, po czym wszyscy zgromadzeni goście mogli podziwiać wnętrza nowych kolorowych salek. A na ręce pani dyrektor posypały się liczne życzenia, kwiaty oraz upominki i goście udali się na wspaniały poczęstunek.
Uroczystość była wyjątkowa i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci, pozostawi niezapomniane wrażenia, a samo przedszkole z pewnością zmotywuje do jeszcze lepszego wypełniania swojej misji – misji służenia najmłodszym mieszkańcom gminy Żarów.

UM i Gminy Żarów
Magdalena Pawlik

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group