Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 930
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Wrocław: Z nożem na pracownicę kasyna

Środa, 2 marca 2011, 12:19
Aktualizacja: Sobota, 5 marca 2011, 8:23
Autor: red.
Świdnica/Wrocław: Z nożem na pracownicę kasyna
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy schwytali mężczyznę podejrzanego o napad rabunkowy z użyciem noża. Czterdziestotrzyletni mieszkaniec Świdnicy trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że wcześniej był już notowany przez policję.

Mężczyzna dopuścił się groźnego napadu rabunkowego w kasynie gier. Sprawca grożąc nożem, zażądał od pracownicy kasyna wydania pieniędzy. Dzisiaj zatrzymany zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 lutego. Wszedł do jednego kasyn w mieście i grożąc nożem, zażądał wydania pieniędzy. Następnie uciekł razem z łupem. - Sprawą tą razu po zgłoszeniu zajęli się świdniccy kryminalni - mówi starszy aspirant Katarzyna Czepil. - Na podstawie przeprowadzonych ustaleń, gromadzonego materiału i jego szczegółowej analizy, funkcjonariusze wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z tym napadem. Dalsze czynności potwierdziły to podejrzenie.

W końcu ten związany z napadem mężczyzna wpadł w poniedziałek, 28 lutego. Został zatrzymany we Wrocławiu na dworcu PKP. - Dzień później policjanci zapukali do drzwi czterdziestotrzylatka, sprawcy rozboju wpadł w poniedziałek, 28 lutego. Został zatrzymany we Wrocławiu na dworcu PKP. - Dzień później policjanci zapukali do drzwi czterdziestotrzylatka, sprawcy rozboju - mówi Katarzyna Czepil. - Mężczyzna był kompletnie zaskoczony.

Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Jak stwierdził czterdziestotrzylatek, skradzione pieniądze stracił w kasynach i na własne przyjemności. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Z zatrzymanym we Wrocławiu czterdziestosześciolatkiem policjanci będą prowadzili czynności, aby wyjaśnić jego rolę w sprawie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group