Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 643
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z tańcem i nagrodami– już dzisiaj Taneczna Noc Zakupów

Sobota, 19 listopada 2011, 8:47
Aktualizacja: 8:53
Autor: PAW
Wałbrzych: Z tańcem i nagrodami– już dzisiaj Taneczna Noc Zakupów
Fot. organizatorzy
W sobotę, 19 listopada, Taneczna Noc Zakupów w Galerii Victoria! Już od 19.00 czekają na Państwa specjalne atrakcje, a od 20.00 sklepy zapraszają na wyjątkowo atrakcyjne zakupy, podczas których można kupić artykuły z najnowszej kolekcji z rabatami, sięgającymi 50%. Występy sceniczne, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, warsztaty taneczne – to kolejne atrakcje, jakie Galeria Victoria przygotowała dla swoich klientów na ten wieczór.

Victoriowy „rozkład jazdy”:

19.00 – występ Michała Skawińskiego i tancerzy z jego wrocławskiej szkoły tańca Stardance, zaproszenie par do udziału w warsztatach tanecznych
19.20 – Konkurs Taneczny z parami -6 par.
20.00 – początek promocyjnych sprzedaży
20.10 – występ Artura Cieciórskiego
20.30 –Sławomir Kieler (znany z wakacyjnego programu „Projekt Plaża”)
prezentuje ofertę handlową sklepów
21.00 – pierwsze losowanie nagród (DVD, robot kuchenny, zestaw kina domowego)
22.00 – drugie losowanie nagród (DVD, robot kuchenny, zestaw kina domowego)
23.00- trzecie losowanie nagród (DVD, mini wieża HI-FI, Telewizor 32’)
23.30 – koniec zakupów

W międzyczasie – występy Artura Cieciórskiego i Michała Skawińskiego oraz tancerzy, popisy uczestników warsztatów, prezentacja rabatów i promocji.

Konkurs taneczny

W trakcie wieczoru Michał Skawiński zaprosi sześć par do udziału w warsztatach tanecznych. Będą uczyć się podstaw tańca towarzyskiego. Na koniec wieczoru przeprowadzony zostanie konkurs w gronie warsztatowych par, a najlepsza otrzyma atrakcyjne nagrody – zaproszenie na kolację do klubu A’propos w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego oraz upominkową kartę VISA do wykorzystania w sklepach Galerii Victoria o wartości 200 zł.

Nagrody dla klientów

Każdy z klientów, który podczas Tanecznej Nocy Zakupów zrobi zakupy za minimum 30 zł (wartość na jednym paragonie!), może wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Losowania odbędą się co godzinę – o 21.00, 22.00 i 23.00. W pierwszych dwóch edycjach losowane będą zestawy trzech nagród, a będą to: odtwarzacz DVD, robot kuchenny i kino domowe. O 23.00 rozlosowane zostaną: odtwarzacz DVD, mini wieża Hi Fi i telewizor LCD 32 cale. By wziąć udział w losowaniu trzeba z paragonem zgłosić się do hostess w rotundzie Galerii Victoria, wypełnić kupon i wrzucić go do specjalnie przygotowanej urny.

Gwiazdy na scenie
Przypominamy – taneczne gwiazdy, które 19 listopada wystąpią na scenie to Michał Skawiński, uczestnik trzech edycji oraz edycji specjalnych „Tańca z Gwiazdami” oraz Artur Cieciórski, laureat II edycji programu You Can Dance, a teraz – jeden z instruktorów Victoria Dance School. Obie taneczne gwiazdy wystąpią na scenie kilkakrotnie. Zapraszamy serdecznie!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group