Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Z tytułem

Piątek, 15 listopada 2019, 15:02
Aktualizacja: Niedziela, 17 listopada 2019, 10:39
Autor: red
Żarów: Z tytułem
Fot. UM Żarów
Finałowa runda MSP Rally Trophy, która odbyła się w dniach 9–10 listopada w Dzierżoniowie zakończyła się dla żarowskiej załogi Grzegorz Redy i Marcina Czyżewskiego zdobyciem tytułu Wicemistrzów MSP Rally Trophy.

W pierwszej próbie, na odcinku, który odbywał się dwukrotnie po zmroku, zawodnicy pokonali wszystkich rywali. Jednak była to tylko próba zorganizowana głównie z myślą o kibicach, dlatego nie wliczano jej do klasyfikacji rajdu.

– W tym sezonie po raz ostatni wystartowaliśmy w finałowej rundzie MSP Rally Trophy, która miała swoją bazę w Dzierżoniowie. Był to 4 BSK TECH Rajd Wikinga. Prawdziwe ściganie rozpoczęło się w niedzielę, 10 listopada, kiedy na załogi czekało 6 odcinków specjalnych (dwa przejeżdżane w trzech pętlach). Jak się okazało, pomimo naszych obaw o moc auta na tle konkurencji, walka była dość wyrównana, udało się nawet wygrać 4 odcinek. Na mecie zameldowaliśmy się na drugiej pozycji w klasie pierwszej, tym samym zdobywając tytuł Wicemistrzów MSP Rally Trophy w klasie pierwszej 2019. Dziękujemy za cały sezon sponsorom, bez których nie bylibyśmy w stanie wystartować w obu cyklach (w sumie 9 startów). Jednocześnie myśląc o kolejnym sezonie zapraszamy firmy, które byłyby chętne zamieścić reklamę na naszym aucie, jednocześnie wspierając starty załogi z Żarowa (miejsca jest wystarczająco). Dziękujemy: Gmina Żarów, Euro-Car, Auto-Shop, Strefa Okazji, DSSE, Geospace, Auto Zywer, Serwis Park oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali Nam w mijającym sezonie – mówi Grzegorz Reda.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group