Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1048
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stanowice: Z wizytą w OSP

Poniedziałek, 25 listopada 2019, 13:39
Autor: red
Stanowice: Z wizytą w OSP
Fot. UM Strzegom
W piątek 22 listopada wszystkie dzieci z obu grup z Publicznego Przedszkola w Stanowicach wybrały się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej.

Przedszkolaki miały okazję zapoznać się z zawodem strażaka, z zasadami postępowania na wypadek powstania pożaru lub innego zagrożenia.

Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały prezesa OSP Krzysztofa Kuczmy oraz chętnie brały udział w różnego rodzaju zadaniach. Największą atrakcją było zwiedzanie oraz oglądanie wozu strażackiego, a także zapoznanie się z jego wyposażeniem. Dzieci z zaciekawieniem zwiedzały również wszystkie pomieszczenia znajdujące się w remizie.

Kto chciał mógł przymierzyć hełm strażacki, który wcale nie okazał się taki lekki, na jaki się wydawał, oraz mógł potrzymać wąż strażacki.

Wizyta w straży pożarnej była doskonałą formą edukacyjną, która uświadomiła dzieciom zasady bezpieczeństwa, a także procedury zachowania się podczas pożaru czy innych zagrożeń. Bardzo dziękujemy Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanowicach za ciekawą, a zarazem pouczającą lekcje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group