Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Z wizytą w Wojsławicach

Wtorek, 29 czerwca 2021, 7:52
Autor: red
Kalno: Z wizytą w Wojsławicach
Fot. UM Żarów
Koło Gospodyń Wiejskich w Kalnie to grupa aktywnie działających kobiet. Panie organizują mnóstwo spotkań, warsztatów i lokalnych przedsięwzięć. Wspólnie działają na rzecz lokalnej społeczności.

A wszystko co wspólnie robią, przynosi im ogromną przyjemność i satysfakcję. Kilka dni temu gospodynie odwiedziły Arboretum w Wojsławicach. To jeden z najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Polsce. Na 62 hektarach rośnie blisko 15tysięcy różnych gatunków i odmian drzew, krzewów i bylin.
– Wizyta w Wojsławicach to był spacer w bardzo urokliwym miejscu. Naszymi oczami ukazał się krajobraz jak z bajki. Trafiliśmy na wspaniałą pogodę. Przy okazji odbywającego się 5. Święta Piwonii podziwialiśmy piwonie w pełnym rozkwicie. Spędziłyśmy cały dzień wśród kwiatów, dużo spacerowałyśmy, ale i tak chyba wszystkiego nie da się zobaczyć na jeden raz. Kosztowałyśmy także pysznych czereśni, których można było zrywać do woli. Wszystkie panie wróciły zachwycone i zrelaksowane. Zbieramy już dziś siłę i energię na kolejny wyjazd na Święto Liliowców w Lipcu – mówi Ewa Wołek z Kalna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group