Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 610
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za nami mikołajkowe zawody pływackie

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 11 grudnia 2018, 15:20
Aktualizacja: Środa, 12 grudnia 2018, 15:21
Autor: red
Zawodnicy SP 4 w Świdnicy po raz kolejny zdominowali Mikołajkowe zawody pływackie zorganizowane w ramach 'Współzawodnictwa szkolnego 2018–2019'.

Pływacy z tej szkoły, tak w kategorii dziewcząt jak i chłopców, najczęściej stawali indywidualnie na podium zdobywając tym samym największą liczbę punktów w klasyfikacji drużynowej. Drugie miejsce w obu kategoriach zajęło SP 6. Trzecie miejsce drużynowo podzieliły pomiędzy sobą szkoły: u dziewcząt SP 105, w kategorii chłopców SP 8. Na starcie stanęło przeszło 150 pływaków z dziewięciu szkół. Z okazji mikołajek organizator imprezy, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, dla wszystkich uczestników przygotował słodki poczęstunek. Indywidualnie zawodników nagrodzono pamiątkowymi dyplomami i medalami. Do nagród dołączyła się firma fitnesowa CrossBOX 74 Świdnica fundując zwycięzcom karnety na zajęcia. Obok klasyfikacji indywidualnej liczona była też punktacja drużynowa, w której zaliczane były po trzy najlepsze wyniki zawodników danej szkoły w każdej kategorii osobno dla dziewcząt i chłopców. Za zajęte miejsca punktowano: I m. – 17 pkt, II m. – 15 pkt, III m. - 14 pkt, IV m. - 13 pkt itd.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (w nawiasie suma zdobytych punktów)

DZIEWCZĘTA:

SP 4 – 10 pkt (245 pkt)

SP 6 – 8 pkt (181 pkt)

SP 105 – 7 pkt (113 pkt)

SP 8 – 6 pkt (85 pkt)

SP 2 – 5 pkt (78 pkt)

SP 315 – 4 pkt (41 pkt)

NSP Bliżej Dziecka – 3 pkt (27 pkt)

SSS Naszej Szkole – 2 pkt (16 pkt)

SP 1 – 1 pkt (13 pkt)

CHŁOPCY:

SP 4 – 10 pkt (248 pkt)

SP 6 – 8 pkt (131 pkt)

SP 8 – 7 pkt (101 pkt)

SP 1 – 6 pkt (93 pkt)

SP 105 – 5 pkt (79 pkt)

SP 2 – 4 pkt (68 pkt)

SP 315 – 3 pkt (35 pkt)

SSS Naszej Szkole – 2 pkt (33 pkt)

NSP Bliżej Dziecka – 1 pkt (26 pkt)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

DZIEWCZĘTA – KLASA I – 25 m

Oleksandra Kyryliuk – 30,98 – SP 105

Pola Wnuk – 32,30 – SP 105

Dorota Kruk – 33,36 – SP 105

Izabela Piekarska – 34,22 – Bliżej Dziecka

Zosia Kotlarek – 35,17 – SP 8

Amelia Surosz – 37,91 – SP 8

Maria Bober – 38,31 – Naszej Szkole

Zofia Malczyk – 40,65 – SP 6

Alicja Walkowiel – 45,97 – SP 2

CHŁOPCY – KLASA I – 25 m

Diego Alanis – 36,78 – Bliżej Dziecka

Aleksander Jezierski – 39,69 – SP 8

Aleksander Ruciński – 39,89 – SP 8

Wiktor Ogrodnik – 44,68 – SP 4

Gaspard Lafarge – 56,15 – Naszej Szkole

DZIEWCZĘTA – KLASA II – 25 m

Natalia Jasionowicz – 24,85 – SP 6

Anna Kozmowska – 25,14 – SP 105

Luiza Szilder – 31,36 – Bliżej Dziecka

Iga Pełka – 33,43 – SP 8

Hanna Miśkiewicz – 34,12 – SP 6

Zuzanna Guzek – 35,35 – SP 6

Alicja Jasińska – 37,34 – SP 4

CHŁOPCY – KLASA II – 25 m

Stanisław Stramek – 21,19 – SP 4

Krystian Jasiczek – 23,25 – SP 4

Michał Treczyński – 23,88 – SP 6

Cyprian Dominikowski – 24,78 – SP 8

Bartosz Pieńkowski – 25,24 – SP 105

Ksawery Hliwa – 25,63 – SP 6

Mikołaj Kozar – 27,64 – SP 6

Bryan Szkołut – 28,07 – SP 4

Bartosz Drozd – 29,09 – SP 4

Szymon Smalec – 29,94 – SP 105

Wojciech Bytniewski – 30,14 – SP 105

Szymon Makowski – 30,22 - SP 105

Fabian Chmielewski – 33,34 – SP 6

Mateusz Woźniak – 37,05 – SP 8

Michał Lach – 42,78 – SP 105

DZIEWCZĘTA – KLASA III – 25 m

Aurelia Świdurska – 19,66 – SP 4

Natalia Bogielczyk – 19,70 – SP 6

Roksana Zapolska – 19,82 – SP 4

Anika Kudarewska – 21,18 – SP 105

Martyna Jaros – 22,26 – SP 4

Nadia Krasoń – 22,28 – SP 105

Alicja Oleksy – 22,59 – SP 315

Lena Samborska – 23,18 – SP 6

Hanna Surosz – 24,19 – SP 8

Maja Długołęcka – 26,98 – SP 6

Victoria Moore – 28,47 – Naszej Szkole

Michalina Gawrońska – 30,40 – SP 6

Oliwia Włodkowska – 30,47 – SP 2

Wanessa Król – 35,13 – SP 315

Sandra Bakun – 35,16 – SP 105

Lena Jasińska – 36,53 – SP 105

Lena Dąbrzalska – 37,00 – SP 6

Emilia Poroś – 58,39 – SP 105

CHŁOPCY – KLASA III – 25 m

Franciszek Kołakowski – 21,20 – SP 6

Maksymilian Martyka – 21,25 – SP 4

Bartosz Brania – 22,60 – Naszej Szkole

Mateusz Jedliński – 23,99 – SP 6

Franek Bielawski – 24,24 – SP 2

Ksawery Karpisz – 24,88 – SP 2

Norbert Charuży – 26,75 – SP 105

Józef Zarzycki – 29,54 – Bliżej Dziecka

Aron Podolski – 30,69 – SP 4

Robert rymanowski – Naszej Szkole

DZIEWCZĘTA – KLASA IV – 25 m

Weronika Siejka – 15,97 – SP 6

Amelia Bednarz – 16,16 – SP 4

Alicja Leszko – 18,96 – SP 4

Aleksandra Bejster – 19,08 – SP 8

Karolina Starzyńska – 20,56 – SP 315

Marcelina Wójcik – 25,56 – SP 8

Karolina Gromek – 27,56 – SP 4

Konstancja Fitrzyk – 27,70 – SP 6

Nadia Rogaczewska – 28,30 – SP 2

Milena Norkiewicz – 34,98 – SP 315

Oliwia Greś-Maruszewska – 35,46 – SP 2

CHŁOPCY – KLASA IV – 25 m

Alex Niemczyk – 15,94 – SP 4

Szymon Mikus – 17,72 – SP 2

Wiktor Lemiech – 18,40 – SP 4

Szymon Stramek – 18,78 – SP 4

Max Jezierski – 19,39 – SP 8

Maksym Kot – 19,62 – SP 105

Maksymilian Boczyło – 20,06 – SP 1

Szymon Augostyniak – 20,68 – SP 105

Szymon Pieńkowski – 22,74 – SP 6

Jakub Kazimierski – 22,78 – SP 6

Aleks Jamróz – 22,84 – SP 2

Bartosz Marczak – 24,63 – SP 6

Mikołaj Kwiatkowski – 28,69 – SP 1

Igor Czubski – 43,87 – SP 315

DZIEWCZĘTA – KLASA V – 50 m

Angelika Kurowska – 30,97 – SP 4

Aleksandra Jaros – 34,38 – SP 4

Natalia Lęga – 36,44 – SP 6

Agata Pawłowska – 37,53 – SP 1

Urszula Janusz – 46,34 – SP 105

Aleksandra Nieciąg – 56,25 – SP 2

Klaudia Wajda – 58,66 – SP 2

Weronika Pisula – 1.05,03 – SP 2

Monika Pilch – 1.05,50 – SP 315

CHŁOPCY – KLASA V – 50 m

Piotr Florczak – 30,38 – SP 1

Oskar Polański – 32,60 – SP 4

Igor Cała – 38,16 – SP 105

Szymon Błaszczyk – 45,25 – SP 6

Alan Wajdzik – 1.00,22 – SP 315

DZIEWCZĘTA – KLASA VI – 50 m

Martyna Kuśnierz – 32,69 – SP 4

Paulina Janeczko – 37,66 – SP 4

Katarzyna Mus – 39,66 – SP 4

Dagmara Knap – 39,90 – SP 6

Kamila Bogielczyk – 45,91 – SP 6

Oliwia Gołuch – 46,19 – SP 6

CHŁOPCY – KLASA VI – 50 m

Wiktor Kowalik – 33,71 – SP 1

Bartosz Tarnowski – 34,74 – SP 6

Stanisław Dzięcielski – 34,88 – SP 4

Igor Malinowski – 36,15 – SP 4

Bartosz Toroń – 40,48 – SP 4

Marceli Boczyło – 41,22 – SP 1

Hubert Chachoń – 45,92 – SP 6

Wojciech Młynarczyk – 50,29 – SP 315

Dawid Piechurski – 53,19 – SP 105

DZIEWCZĘTA – KLASA VII – 50 m

Wiktoria Bejster – 30,00 – SP 8

Maja Lęga – 30,24 – SP 6

Aleksandra Wojnowska – 33,06 – SP 4

Hanna Jędrzejewska – 35,44 – SP 4

Aleksandra Ceglińska – 37,19 – SP 4

Wiktoria Pogoda – 41,86 – SP 2

Hania Kubacka – 55,34 – SP 2

CHŁOPCY – KLASA VII – 50 m

Olaf Polański – 29,84 – SP 4

Tymoteusz Jaśków – 31,29 – SP 4

Emil Płoczyniak – 37,96 – SP 2

Karol Jakubczyk – 38,74 – SP 8

Karol Brożyna – 39,85 – SP 4

Oscar Brzezicki – 39,88 – SP 8

Maksymilian Grochowski – 44,32 – SP 2

Miłosz Kałwak – 46,08 – SP 1

Igor Ratajczak – 46,16 – SP 6

DZIEWCZĘTA – KLASA VIII – 50 m

Dominika Sokołowska – 30,19 – SP 4

Lena Niemczyk – 31,32 – SP 4

Wiktoria Bybciak – 34,15 – SP 4

Dominika Gołębiewska – 37,44 – SP 105

CHŁOPCY – KLASA VIII – 50 m

Marcel Litwiński – 31,06 – SP 8

Jakub Włodarzczyk – 33,00 – SP 4

Oliwier Malinowski – 33,87 – SP 4

Stanisław Madziara – 38,66 – SP 1

Kacper Kwiatkowski – 44,81 – SP 1

Błażej Gałązka – 1.00,76 – SP 315

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group