Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Za nami weekend pełen Czekoladowego Szaleństwa w Galerii Victoria

Środa, 17 kwietnia 2013, 7:23
Aktualizacja: 17:38
Autor: Michalina
Wałbrzych: Za nami weekend pełen Czekoladowego Szaleństwa w Galerii Victoria
Fot. Michalina
W czasie weekendu 13– 14 kwietnia, Galerię Victoria ogarnęło Czekoladowe Szaleństwo. Przez dwa dni od godziny 14 do 20 każdy miał okazję skosztować pysznych czekoladowych smakołyków, obejrzeć pokazy cukiernictwa lub stworzyć własną czekoladę.

Gościem specjalnym był Mieczysław Chojnowski- Mistrz Świata Cukierników, który doskonalenie swojej profesji zaczynał w wałbrzyskiej cukierni państwa Świerczyńskich.

Mieczysław Chojnowski prowadził pokazy między innymi robienia pralin, tabliczek i innych czekoladowych form. Publiczność miała możliwość wzięcia udziału w warsztatach i tworzyć własne słodycze, które po półgodzinie należało odebrać gotowe. Była także degustacja owoców, ciastek i sera maczanych w czekoladowej fontannie.

Nie zabrakło rozrywek dla najmłodszych miłośników czekoladowych pyszności- dzieci brały udział w konkursach z nagrodami prowadzonych przez Mistrza Cukierników, pomagały mu, mogły też brać udział w warsztatach plastycznych, gdzie malowały na waflach.

12 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Czekolady- również w Wałbrzychu można było poświętować z tej słodkiej okazji. Czekoladowi smakosze czekają już na przyszłoroczne obchody.

Obszerna fotorelacja :
Czekoladowe Szaleństwo w Galerii Victoria

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group