Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Za to kochamy babcie i dziadków…

Poniedziałek, 25 stycznia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Żarów: Za to kochamy babcie i dziadków…
Fot. www.um.zarow.pl
Za trud wychowania, cierpliwość, wyrozumiałość i wielką miłość swoim dziadkom podziękowały wyjątkowo przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Spotkaniu licznie przybyłych dziadków z wnuczętami towarzyszyło wiele wzruszeń. - Dzień Babci i Dziadka to już tradycja w naszym przedszkolu. Jest to czas uhonorowania ich pracy, bo przecież to dziadkowie pełnią bardzo ważną misję w wychowaniu młodego pokolenia. To właśnie oni pomagając swoim dzieciom, dbają o swoje wnuki.

- Na szczególne uznanie dziś zasługują również przedszkolaki, które z wielkim poświęceniem przygotowywały się do obchodów tego święta. Były tańce, wierszyki i prezenty, które własnoręcznie wykonały dzieci. To wyjątkowe święto, dlatego Bajkowe Przedszkole obchodzi go zawsze wyjątkowo - mówi Marta Bukalska z żarowskiego Bajkowego Przedszkola.

Dziadek od kawałów i procy, babcia od kilkudaniowych obiadów i dobrych rad. Co na to dziadkowie? Nie mogą żyć bez tego hałasu, mają pełno energii i pomysłów na zabawę. A wnuki? Są im wdzięczne i wiedzą, że rodzice wychowują, a dziadkowie rozpieszczają.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group