Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zabawa integracyjna

Wiadomości: Strzegom
Sobota, 28 listopada 2015, 8:55
Autor: opr.red.
Fot. www.strzegom.pl
24 listopada br. w Restauracji "Stragona" odbyła się impreza integracyjna, w której uczestniczyli podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wałbrzychu, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Świdnicy, a także wolontariusze z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu. Organizatorami tej niepowtarzalnej imprezy był WTZ w Strzegomiu.

Wśród gości byli m. in.: burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta, zastępca burmistrza - Wiesław Witkowski oraz naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu - Lucyna Krzak.

Wszystkim dopisywały świetne humory i chęć do zabawy. W przerwie, aby odpocząć, przeprowadzone zostały konkursy. W konkursie "taniec na gazecie" uczestnicy zabawy wykazywali się niezwykłą pomysłowością. Niektórzy panowie tańczyli ze swoimi partnerkami na rękach, co świadczyło o ich wielkiej, niezawodnej sile.

- Mamy nadzieję, że przed nami będzie jeszcze niejedna tak wspaniała impreza z pełną integracją. Dziękujemy za udostępnienie nam sali oraz za przepyszne ciasta, które nasyciły uczestników zabawy - podsumowała Sabina Kubacka, kierownik strzegomskiego warsztatu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group