Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zabawa karnawałowa przedszkolaków

Niedziela, 3 marca 2019, 11:51
Autor: red
Żarów: Zabawa karnawałowa przedszkolaków
Fot. UM Żarów
Wspólne zabawy, niespodzianki i konkursy. Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola i Żłobka Miejskiego „Bajkowa Kraina” tradycyjnie świętują karnawał na zabawie karnawałowej.

Tegoroczna zabawa po raz pierwszy odbyła się w nowym budynku żłobka, który nie tak dawno został oddany do użytku naszych najmłodszych mieszkańców.

Wszystkie dzieci bawiły się przy orkiestrze, jak przystało na prawdziwy bal karnawałowy. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były krótkimi zabawami i konkursami.

– Tradycyjnie, jak każdego roku, w naszym przedszkolu odbywa się zabawa karnawałowa. Salę, gdzie wspólnie się bawimy wypełniły wróżki, księżniczki, piraci, policjanci i bohaterowie innych kreskówek. Serdecznie dziękuję za pomoc nauczycielkom, ale również rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie pięknych i oryginalnych strojów karnawałowych. Na nich zawsze można liczyć. O muzykę i karnawałowe zabawy zadbał wodzirej, tak aby dzieci się nie nudziły, a przede wszystkim dobrze bawiły – powiedziała Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola i Żłobka Miejskiego „Bajkowa Kraina” w Żarowie.

Zabawa karnawałowa w Bajkowym Przedszkolu i Żłobku Miejskim „Bajkowa Kraina” w Żarowie odbyła się w środę, 20 lutego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group