Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pożarzysko: Zabawa Karnawałowa w Pożarzysku

Środa, 1 lutego 2017, 8:40
Aktualizacja: 11:45
Autor: red
Pożarzysko: Zabawa Karnawałowa w Pożarzysku
Fot. UM Żarów
Dobra zabawa, tańce, gry, konkursy i występy artystyczne.

Takie atrakcje czekały na najmłodszych mieszkańców Pożarzyska podczas zabawy karnawałowej, która tradycyjnie odbyła się na świetlicy wiejskiej.

Na zaproszenie sołtysa wsi i przedstawicieli Rady Sołeckiej dzieci odwiedził również Święty Mikołaj, który nie tylko rozdawał świąteczne paczki, ale także razem z nimi dobrze się bawił.

- Karnawał to czas zabaw i tańca. Tradycyjnie, jak każdego roku wyjątkowo okres karnawału świętują najmłodsi mieszkańcy naszej wsi. Świetlicę wiejską w Pożarzysku wypełniły wróżki, księżniczki, piraci i bohaterowie innych kreskówek. A że na zabawie było całkiem sporo naszych babć i dziadków, to z okazji ich niedawnego święta wszyscy wnukowie zaśpiewali im gromkie sto lat. Zabawa karnawałowa w Pożarzysku została sfinansowana ze środków finansowych uzbieranych przez nasze sołectwo podczas ubiegłorocznych dożynek oraz wsparcia finansowego radnej Rady Miejskiej Pauliny Trafas i kopalni Siedlimowice, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację zabawy karnawałowej dla naszych małych pociech składam ogromne podziękowania - mówi Łukasz Brańka sołtys Pożarzyska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group