Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Borów: "Zabawa pod Gwiazdami" w Borowie

Środa, 24 lipca 2013, 14:57
Aktualizacja: 14:58
Autor: red.
Borów: "Zabawa pod Gwiazdami" w Borowie
Fot. UG Dobromierz
Działalność stowarzyszenia "Aktywni Borów – Dzierzków" widoczna jest od dobrych kilku miesięcy, a to przy organizacji różnych spotkań tematycznych, po udział w sołeckich Wiejskich Integracjach. By uatrakcyjnić mieszkańcom sobotni wieczór stowarzyszenie z grupą sympatyków zorganizowało w Borowie "Zabawę pod Gwiazdami".

Na zaproszenie stowarzyszenia licznie przybyli mieszkańcy Borowa i Dzierzkowa, a także okolicznych miejscowości oraz wójt Jerzy Ulbin, zastępca wójta Edward Krumplewski i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu Beata Polańska.

Program festynu obfitował w liczne gry, zabawy, zawody sportowe, konkursy dla dzieci, a tradycyjną kartkę i kredki zastąpił asfalt i kreda. Nie zabrakło też pokazu "Mini Mam Talent". Wszystkie dzieci biorące udział w konkursach otrzymały nagrody, które wręczył prezes stowarzyszenia Krystian Ulbin, dziękując jednocześnie za tak liczne przybycie i wsparcie przy organizacji festynu, również ze strony sponsorów. Przybliżył dokładnie genezę powstania stowarzyszenia oraz opowiedział o planach na przyszłość i celach, które założono do realizacji. Kolejną atrakcją festynu był pokaz wozu strażackiego i akcji gaśniczej przez jednostkę z Gniewkowa, które wzbudziły duże zainteresowanie. Przy gorących muzycznych rytmach dzieci, dorośli i seniorzy bawili się do późnych godzin nocnych, a ponad 500-osobowa frekwencja z pewnością pozwala stwierdzić, że "Zabawa pod Gwiazdami" była bardzo udana.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group