Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 692
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zabytkowe pojazdy

Niedziela, 23 maja 2021, 15:11
Autor: red
Świebodzice: Zabytkowe pojazdy
Fot. UM Świebodzice
20 maja (czwartek) w Ratuszu Miejskim w Świebodzicach odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Sekretarz Miasta Sabiny Cebuli wraz przedstawicielami Stowarzyszenia Moto–Weteran z Wałbrzycha Panią Moniką Urbaniak oraz Grzegorzem Zającem, pasjonatami motoryzacji.

Przedmiotem rozmów były ustalenia dotyczące organizacji Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się w Świebodzicach po raz drugi. Pierwsza edycja spotkała się z dużym uznaniem mieszkańców, którzy licznie uczestniczyli w wydarzeniu i podziwiali zabytkowe auta m.in. z Sopotu, Poznania, Legnicy, Białegostoku, Wrocławia a także z Czech, Niemiec i Szwajcarii.

W tym roku formuła Rajdu będzie rozbudowana, w programie zaplanowano rywalizację o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice oraz dłuższy postój pojazdów w Rynku, a nie jak w tamtym roku jedynie przejazd.

Dodatkowo zostaną przeprowadzone konkursy nawiązujące do tematyki wydarzenia. Podczas spotkania ustalono datę Międzynarodowego Rajdu na dzień 31 lipca (sobota).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group