Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1354
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zabytkowe pojazdy

Środa, 6 lipca 2022, 13:26
Autor: red
Świebodzice: Zabytkowe pojazdy
Fot. UM Świebodzice
X Jubileuszowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych to rozpoznawalna w regionie, kraju, oraz poza jego granicami impreza zrzeszająca miłośników zabytkowych aut.

Jeden z etapów tej imprezy odbywa się systematycznie od kilku lat w naszym mieście i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Świebodziczan.

Z tej okazji 5 lipca (wtorek) odbył się briefing prasowy, dotyczący promocji tego międzynarodowego wydarzenia, które odbędzie się u nas już 6 sierpnia (sobota), godz. 12:00 na w Rynku.

W briefingu prasowym uczestniczył Burmistrza Miasta Paweł Ozga, a także przedstawiciele Stowarzyszenia Moto-Weteran Wałbrzych, którzy są organizatorem tej imprezy, w osobach: Pani Moniki Urbańskiej, Komandora Mirosława Korca oraz Członka Stowarzyszenia Grzegorza Zająca.

Burmistrz Miasta Paweł Ozga wraz z Mirosławem Korcem podczas brefingu zachęcali mieszkańców do uczestnictwa w Rajdzie, w którym weźmie udział około 50 zabytkowych aut z Czech, Niemiec oraz z Polski. Burmistrz docenił zaangażowanie Stowarzyszenia w realizację tego wydarzenia, które doskonale promuje nasze miasto. Warto wspomnieć, że Stowarzyszenie Moto-Weteran Wałbrzych otrzymało na realizację tej imprezy dotację z budżetu Gminy Świebodzice. Członkowie tej organizacji to ludzie z wielką pasją i zamiłowaniem do pięknych, lśniących, starych maszyn, można było to zauważyć m.in. dzisiaj, ponieważ na briefing przyjechali zabytkowi autami, które zaparkowały tuż przy wejściu do Ratusza, to: Fiat 600, Saab 90 oraz Mustang wzbudziły duże zainteresowanie wśród przechodzących przez Rynek mieszkańców naszego miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group