Czytających: 1152

klasa okręgowa: Zadyszka lidera, AKS przegrywa drugi mecz z rzędu

Niedziela, 17 kwietnia 2011, 18:03
Aktualizacja: 18:04
W meczu na szczycie piłkarskiej okręgówki AKS Strzegom, plasujący się na szczycie tabeli podejmował trzeci Grom Witków. Gospodarzom nie wyszła rehabilitacja za ubiegłotygodniową porażkę ze Spartą Ziębice, tym razem też schodzili z boiska pokonani, przegrywając 1:2.

Sprawa wyniku rozstrzygnęła się już w pierwszej połowie, choć gorąco szczególnie pod bramką witkowian było do samego końca meczu. W 3 min. padła pierwsza bramka dla Gromu, a jej autorem Przemysław Kloc. Dwadzieścia minut później było już 2:0 dla gości po trafieniu Łukasza Cegielskiego. Miejscowych stać było w tym meczu tylko na jednego gola, w 39 min. stojącego w bramce Gromu Iwaniczuka pokonał Konarski. Po zmianie stron gospodarze mimo kilku dogodnych sytuacji dla AKS-u, wynik nie uległ zmianie. Po raz kolejny rzutu karnego nie wykorzystał Konarski, mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem Gromu Witków 2:1.

AKS Strzegom – Grom Witków 1:2 (1:2)

AKS: Trawka, Bęś, Buryło, Lenio, Kozioł, Dobrowolski, Konarski, Wiśniewski, Gandurski, Postrożny, Borkowski oraz Kretkowski, Gmurczyk, Bielawski, Kędzierski

Grom: Iwaniczuk, M. Cegielski (82' Szamocki), Piech (76' Dobrowolski), Solarz, Dębowski, Prymula, A. Kloc, Szuba (64' Morawski), Ł. Cegielski, Liszka (81' Żołnierek), P. Kloc