Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zagłosuj na Dawida w konkursie Blog Roku

Wtorek, 10 lutego 2015, 12:00
Aktualizacja: 12:01
Autor: red.
Region: Zagłosuj na Dawida w konkursie Blog Roku
Fot. użyczone
Dawid Tymiński, pochodzący ze Szczepanowa autor bloga „Secondhand Dandy”, bierze udział w konkursie Blog Roku w kategorii „Moda i Uroda”. Głosując na niego wspieracie jednocześnie Fundację Dzieci Niczyje. Warto podwójnie!

Dawid prowadzi swojego bloga od dwóch lat. Pod adresem www.secondhanddandy.pl znajdziecie różnorakie inspiracje modowe, dyktowane charakterystycznym stylem dandysa. „Żyję tu i teraz, czerpię inspirację z czego tylko się da, nie stronię od ciekawych trendów, które staram się twórczo interpretować – pisze autor o swojej nietypowej pasji. – Współczesny świat w swej różnorodności daje mi ku temu ogromne możliwości, grzechem więc byłoby z tego nie skorzystać. Po prostu dobrze się bawię i staram się zarażać taką postawą także innych”.

Na bloga chłopaka ze Szczepanowa można głosować jeszcze tylko do jutra, 10 lutego, do godziny 12.00. Głosowanie SMS-owe ma na celu wyłonienie finałowej dziesiątki, która będzie brana pod uwagę w ostatecznym głosowaniu jury.

Każdy, kto zechce wesprzeć Dawida w tym boju, może to zrobić poprzez wysłanie SMS-a o treści G11365 pod numer 7122 (koszt SMS-a to jedyne 1,23 zł, które w całości przeznaczane jest na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieci Niczyje, więc głosując pomaga się podwójnie). Z jednego numeru telefonu można wysłać jeden SMS.

W imieniu Dawida serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group