Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 995
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Zagłosuj na "Jaworzynian"

Środa, 22 stycznia 2020, 7:50
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Zagłosuj na "Jaworzynian"
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Zespół „Jaworzynianie”, działający przy Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej po raz kolejny wystartował w rywalizacji organizowanej przez Radio Wrocław, czyli do „Listy Ludowych Przebojów”.

„Jaworzynianie” w zimowej edycji plebiscytu walczą o nagrodę, jaką jest bezpłatna sesja nagraniowa w Studiu Radia Wrocław oraz wydanie płyty CD.

Jaworzynianie, po raz pierwszy występowali w plebiscycie w 2016 roku. Nasz zespół tym razem rywalizuje zarówno z debiutantami jak i z grupami z wieloletnią tradycją. Po 16 latach na listę powracają Olbrachtowiczanki z Olbrachtowic. Nieco krótszą przerwę miał zespół Borowianki z Przedborowej, który powraca po pięciu latach. W nowej odsłonie poznamy zespół dziecięcy Różyczki z Dobroszyc. Po raz pierwszy usłyszymy zespół Orlanie z Jutrosina.

Wszystko jednak zależy od ilości nadesłanych przez słuchaczy głosów. Aby zagłosować na „Jaworzynian” wystarczy wysłać SMS pod numer 72280 w jego treści wpisując RW KAPELA JAWORZYNIANIE (koszt wiadomości wynosi 2,46 zł). Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do głosowania na „Jaworzynian”, tym bardziej, że obchodzą oni w tym roku 10-lecie działalności. Głos oddany na „Jaworzynian” będzie więc doskonałym i najlepszym prezentem dla naszych grających i śpiewających seniorów. Głosować można nieograniczoną ilość razy, a samo głosowanie potrwa do 15 marca.

Zapraszamy także oczywiście do słuchania audycji w Radiu Wrocław, emitowanej o poranku w każdą niedzielę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group