Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 983
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Zagłosuj na Pawła Fajdka!

Czwartek, 9 stycznia 2014, 7:46
Autor: red.
Kraj: Zagłosuj na Pawła Fajdka!
Fot. UM Żarów
Zbliża się finał akcji organizowanej przez Przegląd Sportowy dotyczący wyboru najpopularniejszych i najlepszych sportowców roku 2013. Wśród 25 nominowanych sportowców czytelnicy, internauci i telewidzowie TVP mogą zagłosować na zawodnika z Żarowa Pawła Fajdka, który we wspaniałym stylu zdobył złoty medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w Moskwie.

- Zachęcam wszystkich do głosowania na tego zawodnika. Paweł zdecydowanie zasłużył sobie na tytuł Najlepszego Sportowca Polski 2013 roku. To był przecież jego rok: mistrzostwo świata w Moskwie, wygrana w Challenge'u IAAF i złoto Uniwersjady. Wszystkie najważniejsze wyróżnienia ostatnich miesięcy powędrowały właśnie na jego konto - komentuje Norbert Gałązka z Klubu Sportowego "Zjednoczeni Żarów". Zagłosować można wypełniając załączony do Przeglądu Sportowego kupon i przesyłając go na adres redakcji lub rejestrując się na stronie internetowej www.plebiscyt.przegladsportowy.pl. Wtedy na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do strony głosowania. Warto wspomóc Pawła, zwłaszcza, że każdy oddany głos bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, takich jak samochód Fiat Panda, Ipad 4 oraz zaproszenia na Galę i Bal Mistrzów Sportu.

Przypominamy, że na najlepszego sportowca z gminy Żarów głosować mogą również wszyscy mieszkańcy. Głosy można oddawać w czterech kategoriach: zawodowiec, zawodnik amator senior (powyżej 18 roku życia), zawodnik amator junior (poniżej 18 roku życia) i trener. Kandydatury sportowców można zgłaszać do 15 stycznia. Wyboru najlepszego sportowca dokona specjalnie powołana Kapituła. Karty zgłoszeń pobrać i składać można w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Żarowie.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group