Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zagości Muaythai

Piątek, 20 października 2023, 10:38
Aktualizacja: 10:39
Autor: red
Świebodzice: Zagości Muaythai
Fot. organizatorzy
Otwarty Puchar Polski Muaythai PZMT IFMA dla dzieci i kadetów.

W najbliższy (21 -22 października) na hali sportowo-widowiskowej świebodzickiego OSiR’u odbędzie się Otwarty Puchar Polski Muaythai PZMT IFMA dla dzieci i kadetów.

Wszystkich miłośników mocnych sportów zapraszamy w sobotę i niedzielę na emocjonujące walki w Otwartym Pucharze Polski Muaythai PZMT IFMA dla dzieci i kadetów, którego organizatorem jest Klub Fighter Kaczmarek Grodowski.

HARMONOGRAM WALK

sobota: walki, godz. 11:00

Kalaki
Karate Taekwondo
specjalne techniki

niedziela: walki, godz. 9:30

godz. 13:00 - GALA FINAŁOWA

kick boxing kick light
k 1 light
light contact

Podczas finałów (niedziela) od godziny 15 odbędzie się licytacja charytatywna pamiatek sportowych dedykowana Marcinowi Kazubskiemu.

Marcin 28 lat i jest wielkim kibicem sportów walki. Sam od urodzenia toczy najtrudniejszą walkę. Uszkodzenie rdzenia kręgowego skazało go na wózek i pokonanie nawet 3 schodów (przy wsparciu rodziców), jest coraz trudniejsze. Na pomoc Marcinowi Kazubskiemu ruszył Fighter Klub Kaczmarek Grodowski i Wojciech Burdanowski, mistrz taekwondo, trener wielu rodzajów sztuk walki oraz aktor.

Marcin Kazubski jest uczniem i kibicem Fighter Klubu Kaczmarek Grodowskim i dzięki swojej pasji poznał trenerów Arkadiusza Kaczmarka, Krystiana Grodowskiego czy Wojciecha Burdanowskiego.

Gdy Trenerzy dowiedzieli się o problemie Marcina, nie wahali się nawet przez chwilę i utworzyli dla niego zrzutkę.
Marcin dostał dofinansowanie na zbudowanie podjazdu czy windy, która pomoże mu bez wysiłku dostać się do domu. Do tej pory po schodach do mieszkania musieli go wnosić jego rodzice. Jest to dla nich duży wysiłek. Poza tym za każdym razem, gdy chce wyjść z domu, musi prosić ich o pomoc.

Marcin na wykonanie podjazdu otrzymał 49 865,87 zł dofinansowania. Wartość zadania została oszacowana na 58 665,73 zł. Zbiórka trwa, wpłacono ponad 4 tys. Brakuje jeszcze ponad 5 tysiący złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group