Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1326
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zagrają charytatywnie

Piątek, 11 czerwca 2021, 9:39
Aktualizacja: 9:40
Autor: red
Świebodzice: Zagrają charytatywnie
Fot. organizatorzy
W najbliższą niedzielę (13 czerwca) odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi.

Na boisku przy Parku Sportowym, zlokalizowanym na Osiedlu Piastowskim już o godz.: 9:00 rozpocznie się wspaniała impreza o charakterze sportowym, zorganizowana specjalnie dla Zuzi Wieczorek.Dziewczynka od urodzenia choruje na niedrożność jelita cienkiego, a w późniejszym okresie zdiagnozowano u niej również mózgowe porażenie dziecięce.

Podczas imprezy rozegrany zostanie turniej piłki nożnej dzieci z rocznika 2012 i młodsi, a także odbędzie się wiele innych, niezapomnianych atrakcji tj. konkurencja „Bij Mistrza”, w której będzie można na tzw. „wioślarzu” zmierzyć się z Mateuszem Brzuchaczem, w konkurencji „Sprawdź celność”, będzie można sprawdzić swoje „oko” rywalizując z Adą Kurdzielewicz zawodniczką Ekstraligi Kobiet w piłce ręcznej, ponadto będzie możliwość potarczować z Mariuszem Cieślińskim w konkurencji „Tarczuj z Mistrzem”. Ok godz. 12:00 przewidziany jest mecz charytatywny Siłacze vs Drużyna Artura Wieczorka, a w przerwie meczu pokaz kulturystyczny Mistrza Polski w Kulturystyce klasycznej Szymona Króla.

Na miejscu będą czekały również dmuchańce dla najmłodszych, licytacje wspaniałych przedmiotów oraz pyszne smakołyki. Mamy nadzieję, że frekwencja w tym dniu dopisze i uda się zebrać jak największą kwotę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na rehabilitację Zuzi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia imprezy i wsparcia zbiórki na rzecz Zuzi Wieczorek.

Organizatorem akcji jest Centrum Pucharowe Świebodzice, Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice, OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Due Soccer Świebodzice, JAKO Polska - Tomasz Mojsa, Miejski Dom Kultury w Świebodzicach oraz Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group