Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 592
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zagrają najniższe ligi piłkarskie

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 26 sierpnia 2011, 12:37
Aktualizacja: 13:42
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Przed nami koleje serie spotkań w klasie A i B. Poniżej zapowiedź piłkarskiego weekendu w najniższych klasach rozgrywkowych.

3. kolejka klasy A
Górnik II Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór (niedziela – 17.00)
Zjednoczeni Żarów – Gwarek Wałbrzych (niedziela – 11.00)
Wenus Nowice – Granit Roztoka (niedziela – 11.00)
LKS Bystrzyca Dolna – Cukrownik Pszenno (niedziela -17.00)
Rawa Boleścin – Unia Jaroszów (niedziela – 11.00)
Włókniarz Głuszyca – Sudety Dziećmorowice (niedziela – 17.00)
Czarni Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska (niedziela – 11.00)
Zagłębie Wałbrzych – Koliber Uciechów (niedziela – 11.00)

2. kolejka klasy B świdnickiej grupy I
Zieloni Mrowiny – Granit Rogoźnica (niedziela – 11:00)
Orzeł Witoszów – Wierzbianka Wierzbna (niedziela – 14:00)
LKS Piotrowice Świdnickie – Herbapol Stanowice (niedziela – 11:00)
Błyskawica Kalno – Błękitni Komorów (niedziela – 11:00)
Zryw Łażany – Wodospad Zastruże (niedziela – 11:00)
Płomień Dobromierz – Grom Panków (niedziela – 11:00)
Tęcza Bolesławice – Nysa Kłaczyna (niedziela – 11:00)
Pauzuje LKS Wiśniowa

2. kolejka klasy B świdnickiej grupy II
Klubokawiarnia Roztocznik – LKS Gilów (niedziela – 14:00)
Sparta Ostroszowice – Ślężanka Tąpadła (niedziela – 11:00)
Sparta Oleszna – Płomień Sokolniki (niedziela – 11.00)
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Boxmet Piskorzów (niedziela – 11:00)
Piast Jaźwina – Orzeł Piława Dolna (niedziela – 11:00)
Płomień Makowice – Spółdzielca Marcinowice (niedziela – 11:00)
Zryw Gola Świdnicka – Dąb Mościsko (niedziela – 11:00)
Zgoda Grodziszcze – LKS Dobrocin (niedziela – 11:00)

1. kolejka klasy B grupy wałbrzyskiej
Płomyk Borówno – Joker Jaczków (niedziela – 11.00)
Victoria II Świebodzice – KS Walim (niedziela – 11.00)
Grodno Zagórze Śląskie – Gryf Burkatów (niedziela – 14.00)
Husaria Grzędy – Huragan Olszany (niedziela – 14.00)
Iskra Witków – Zieloni Mokrzeszów (niedziela – 14.00)
Górnik Nowe Miasto – Podgórze Wałbrzych (niedziela – 11.00)
Zdrój Jedlina-Zdrój – pauza (rezerwy Polonii Świdnica wycofały się z rozgrywek)

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~RaF 28-08-2011 14:30
LZS Piotrowice : Herbapol Stanowice 3:4
~ 28-08-2011 18:13
Zieloni Mrowiny-Granit Rogoźnica 5:1

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group