• Wtorek, 19 listopada 2019
  • Godz. 22:12
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryna, Maksyma
  • Czytających: 866
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zagrali B–klasowcy

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 26 września 2011, 13:20
Aktualizacja: 13:31
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami kolejne emocje związane z występami zawodników z piłkarskich klas B. Poniżej wyniki i tabele rozgrywek.

8. kolejka klasy B – I grupa świdnicka
Błyskawica Kalno – Orzeł Witoszów 4:1
Zryw Łażany – Zieloni Mrowiny 0:1
Płomień Dobromierz – LKS Wiśniowa 0:1
Tęcza Bolesławice – Granit Rogoźnica 7:4
Nysa Kłaczyna – Wierzbianka Wierzbna 10:1
Grom Panków – Herbapol Stanowice 0:5
Wodospad Zastruże – Błękitni Komorów 3:2
Pauzował LKS Piotrowice Świdnickie

1. Zieloni------------7 – 21 – 30:5
2. Nysa--------------7 – 18 – 36:8
3. Wiśniowa---------7 – 18 – 21:9
4. Herbapol---------8 – 17 – 26:15
5. Zryw--------------8 – 16 – 20:9
6. Tęcza-------------7 – 13 – 27:16
7. Granit-------------8 – 13 – 31:22
8. Grom--------------7 – 9 – 10:24
9. Wodospad--------7 – 7 – 11:22
10. Wierzbianka-----8 – 7 – 13:27
11. Piotrowice-------7 – 6 – 8:23
12. Błękitni-----------8 – 6 – 9:17
13. Błyskawica-------8 – 6 – 13:25
14. Płomień----------8 – 3 – 14:29
14. Orzeł-------------7 – 3 – 15:33

8. kolejka klasy B – II grupa świdnicka
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – LKS Gilów 4:2
Piast Jaźwina – Sparta Oleszna 2:1
Płomień Makowice – Sparta Ostroszowice 6:1
Zryw Gola Świdnicka – Klubokawiarnia Roztocznik 7:1
Zgoda Grodziszcze – Ślężanka Tąpadła 2:2
Dąb Mościsko – Boxmet Piskorzów 0:2
Spółdzielca Marcinowice – Orzeł Piława Dolna 0:4
Pauzował LKS Dobrocin

1. Płomień-----------7 – 18 – 34:11
2. Piast---------------7 – 18 – 26:9
3. Dobrocin----------7 – 17 – 23:6
4. Orzeł--------------7 – 15 – 23:20
5. Zgoda-------------7 – 14 – 19:6
6. Boxmet-----------8 – 13 – 19:11
7. Sparta Ol.--------7 – 10 – 19:13
8. Dąb----------------8 – 10 – 13:14
9. Zryw---------------7 – 9 – 18:15
10. Sparta Ostr.-----7 – 7 – 17:16
11. Gilów-------------8 – 7 – 11:25
12. Piława Dolna-----8 – 7 – 21:29
13. Ślężanka---------8 – 7 – 13:32
14. Klubokawiarnia--8 – 6 – 16:40
15. Spółdzielca-------8 – 1 – 3:28

5. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Grodno Zagórze Śląskie – Płomyk Borówno 3:3
Husaria Grzędy – Victoria II Świebodzice 0:4
Iskra Witków Śląski – Joker Jaczków 14:1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – KS Walim 0:2
Zdrój Jedlina Zdrój – Gryf Burkatów 5:2
Podgórze Wałbrzych – Zieloni Mokrzeszów 2:1
Pauzował Berit Głuszyca

1. Iskra------------5 – 15 – 33:5
2. Victoria II------5 – 15 – 24:4
3. Zdrój------------4 – 10 – 19:8
4. Husaria---------5 – 10 – 10:11
5. Grodno----------5 – 7 – 17:16
6. KS---------------5 – 6 – 10:8
7. Podgórze-------4 – 6 – 10:11
8. Berit-------------4 – 4 – 10:9
9. Joker------------5 – 4 – 10:34
10. Płomyk---------4 – 4 – 8:12
11. Górnik----------5 – 4 – 7:12
12. Zieloni----------4 – 1 – 6:18
13. Gryf------------5 – 0 – 5:21

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group