Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 735
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Zagrali o puchar Burmistrza

Wtorek, 19 lipca 2016, 13:54
Aktualizacja: 13:56
Autor: red
Mrowiny: Zagrali o puchar Burmistrza
Fot. UM Żarów
Dziesięć drużyn sportowych wystartowało w turnieju piłkarskim, który odbył się w minioną sobotę, 16 lipca na boisku sportowym w Mrowinach.

Główną nagrodą był puchar Burmistrza Miasta Żarów, choć nie same trofeum było najważniejsze, tylko dobra wspólna zabawa.

A taką dla wszystkich piłkarzy i mieszkańców przygotował klub sportowy "Zieloni Mrowiny" i Gminne Centrum Kultury i Sportu. Oprócz sportowych zmagań, podczas festynu w Mrowinach nie zabrakło grillowanych kiełbasek, poczęstunku, zimnych napoi, a przede wszystkim wspólnej integracji.
- Cieszymy się, że dziś to Mrowiny pełnią rolę gospodarza, a po emocjonujących rozgrywkach piłkarskich zapraszamy wszystkich do naszego wiejskiego bufetu. Środki finansowe, które uda nam się uzbierać zostaną przekazane na rzecz naszego klubu sportowego "Zieloni Mrowiny" - mówiła w trakcie imprezy w Mrowinach sołtys Krystyna Popek.

Na boisku sportowym nie brakowało piłkarskich emocji, a do boju swoje drużyny zachęcali zgromadzeni na trybunach kibice.
- Zawodnicy tradycyjnie spotkali się dziś w Mrowinach, aby zawalczyć o puchar Burmistrza Miasta Żarów. Turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, bo oprócz sportowej rywalizacji, której nie brakowało podczas turnieju, ważniejsza była wspólna integracja. Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom i zapraszam za rok, tradycyjnie znów do Mrowin - komentował Roman Konieczny mieszkaniec Mrowin i przewodniczący Rady Miejskiej.

W turnieju piłkarskim w Mrowinach wystartowały kluby sportowe nie tylko z samej gminy Żarów. O puchar Burmistrza Miasta Żarów grali zawodnicy z Żarowa, Mrowin, Kalna, Łażan, Słotwiny, Jaroszowa, Bolesławic, Witoszowa i Nowic.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna "Venus" Nowice, drugie wywalczyli piłkarze z klubu "Zjednoczeni Żarów", a trzecie ekipa seniorów z klubu LKS "Zieloni Mrowiny".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group