Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 601
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Zagrali o puchar Burmistrza

Wtorek, 24 lipca 2018, 10:50
Aktualizacja: Środa, 25 lipca 2018, 10:54
Autor: red
Mrowiny: Zagrali o puchar Burmistrza
Fot. UM Żarów
Główną nagrodą był puchar Burmistrza Miasta Żarów, choć nie same trofeum było najważniejsze, tylko dobra wspólna zabawa.

Piłkarze z klubów sportowych z terenu gminy Żarów zagrali w turnieju piłkarskim, który odbył się na boisku sportowym w Mrowinach.

Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS "Zieloni Mrowiny" oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. - Zawodnicy tradycyjnie spotkali się dziś w Mrowinach, aby zawalczyć o puchar Burmistrza Miasta Żarów. Turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, a oprócz sportowych zmagań, podczas festynu w Mrowinach nie brakowało grillowanych kiełbasek, poczęstunku, zimnych napoi i loterii fantowej. Środki finansowe, które udało się uzbierać podczas festynu zostały przekazane na rzecz klubu sportowego LZS "Zieloni Mrowiny". Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom i zapraszam za rok, tradycyyjnie znów do Mrowin - mówił Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej.

Osiągnięcia jak najlepszych wyników życzył wszystkim drużynom także burmistrz Leszek Michalak. - Życzę udanej zabawy i trzymam kciuki za osiągnięte wyniki sportowe - mówił burmistrz Leszek Michalak.

Wszystkie drużyny sportowe otrzymały pamiętkowe puchary. Nagrodzono także najlepszego bramkarza, strzelca oraz piłkarza.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group