Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zagrali piłkarze z klasy B – wyniki i tabele

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 14:10
Aktualizacja: 15:00
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W miniony weekend zainaugurowane zostały rozgrywki wałbrzyskiej klasy B, zawodnicy występujący w świdnickiej I i II grupie rozegrali natomiast już 2. kolejkę spotkań.

2. kolejka klasy B świdnickiej grupy I
Zieloni Mrowiny – Granit Rogoźnica 5:1
Orzeł Witoszów – Wierzbianka Wierzbna 3:2
LKS Piotrowice Świdnickie – Herbapol Stanowice 3:4
Błyskawica Kalno – Błękitni Komorów 0:1
Zryw Łażany – Wodospad Zastruże 2:1
Płomień Dobromierz – Grom Panków 4:2
Tęcza Bolesławice – Nysa Kłaczyna 2:6
Pauzował LKS Wiśniowa

1. Nysa---------------2 – 6 – 13:5
2. Zryw---------------2 – 6 – 9:1
3. Zieloni--------------2 – 6 – 8:3
4. Herbapol----------2 – 6 – 9:5
5. LKS Piotrowice----2 – 3 – 5:5
6. LKS Wiśniowa-----1 – 3 – 2:1
7. Płomień------------2 – 3 – 7:9
8. Orzeł---------------2 – 3 – 5:7
9. Błękitni-------------2 – 3 – 2:2
10. Błyskawica-------2 – 1 – 3:4
11. Wodospad -------2 – 1 – 4:5
12. Wierzbianka------2 – 0 – 3:6
13. Granit-------------2 – 0 – 3:7
14. Tęcza -------------1 – 0 – 2:6
15. Grom P.------------2 – 0 – 2:11

Grom Bartoszówek wycofał się z rozgrywek

2. kolejka klasy B świdnickiej grupy II
Klubokawiarnia Roztocznik – LKS Gilów 3:2
Sparta Ostroszowice – Ślężanka Tąpadła 5:0
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Boxmet Piskorzów 1:6
Piast Jaźwina – Orzeł Piława Dolna 5:1
Płomień Makowice – Spółdzielca Marcinowice 5:1
Zryw Gola Świdnicka – Dąb Mościsko 1:4
Zgoda Grodziszcze – LKS Dobrocin 0:1
Sparta Oleszna pauzowała

1. Boxmet-----------2 – 6 – 11:2
2. Płomień M.-------2 – 6 – 10:1
3. Piast--------------2 – 6 – 8:1
4. LKS Dobrocin ----2 – 4 – 4:3
5. Sparta Ostr.------1 – 3 – 5:0
6. Ślężanka----------2 – 3 – 5:8
7. Zgoda-------------2 – 3 – 5:2
8. Dąb----------------2 – 3 – 4:6
9. Orzeł P.Z.---------2 – 3 – 4:8
10. Klubokawiarna--2 – 3 – 6:7
11. Zryw -------------2 – 1 – 4:7
12. Sparta Ol.--------1 – 0 – 1:5
13. LKS Gilów---------2 – 0 – 3:8
– Orzeł P.D.-----------2 – 0 – 3:8
15. Spółdzielca-------2 – 0 – 1:8

Płomień Sokolniki wycofał się z rozgrywek

1. kolejka klasy B grupy wałbrzyskiej
Płomyk Borówno – Joker Jaczków 1:4
Victoria II Świebodzice – KS Walim 3:1
Grodno Zagórze Śląskie – Gryf Burkatów 4:1
Husaria Grzędy – Huragan Olszany 4:3
Iskra Witków Śląski – Zieloni Mokrzeszów 8:2
Górnik Nowe Miasto – Podgórze Wałbrzych 3:5
Zdrój Jedlina-Zdrój – pauza (rezerwy Polonii Świdnica wycofały się z rozgrywek)

1. Iskra------------1 – 3 – 8:2
2. Joker------------1 – 3 – 4:1
– Grodno-----------1 – 3 – 4:1
4. Podgórze--------1 – 3 – 5:3
5. Victoria----------1 – 3 – 3:1
6. Husaria----------1 – 3 – 4:3
7. Zdrój-------------0 – 0 – 0:0
8. Huragan---------1 – 0 – 3:4
9. Górnik------------1 – 0 – 3:5
10. KS---------------1 – 0 – 1:3
11. Gryf-------------1 – 0 – 1:4
– Płomyk------------1 – 0 – 1:4
13. Zieloni-----------1 – 0 – 1:8

Polonia II Świdnica wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 29-08-2011 14:28
Sokolniki wycofały się z rozgrywek

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group