Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1007
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zagrali w kwandranta

Środa, 26 czerwca 2019, 16:35
Aktualizacja: Czwartek, 27 czerwca 2019, 16:37
Autor: red
Strzegom: Zagrali w kwandranta
Fot. UM Strzegom
Na boisku szkolnym przy PSP nr 2 w Strzegomiu 18 czerwca br. została rozegrana I edycja gry w kwadranta. Organizatorem turnieju był OSiR Strzegom i animatorzy sportu.

W turnieju wzięły udział trzy 6-osobowe drużyny. Mecze były rozgrywane w systemie "każdy z każdym". Ideą, która przyświecała turniejowi było propagowanie nowych gier zespołowych.
Kwadrant jest odmianą gry w palanta i można w nią grać wszędzie. Młodzież, znając zasady gry, które poznała już wcześniej w ramach zajęć organizowanych na boisku Orlik, z dużym zapałem przyjęła informację o planowanym turnieju i chętnie do niego przystąpiła.

Rywalizacja odbyła się w sprzyjających warunkach pogodowych. Wszystkie mecze były bardzo zacięte, toczone w szybkim tempie i można było zauważyć, że każdy zawodnik pragnął zwycięstwa swojego zespołu. Nie zabrakło uśmiechu u zawodników - widoczne były także łzy i sportowa złość.

Młodzi zawodnicy mieli też okazję do pogłębiania znajomości, uśmiechu i wspólnej zabawy. W związku z tym na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a każdy uczestnik turnieju pamiątkowy medal.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group