Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zainaugurowali sezon lekkoatletyczny

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 5 maja 2014, 23:34
Aktualizacja: 23:35
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Uczniowie świdnickich szkół podstawowych rozpoczęli sezon lekkoatletyczny. We wtorek, 29 kwietnia na stadionie Zawiszów przy SP 1 w Świdnicy odbyły się Indywidualne Igrzyska Dzieci w lekkoatletyce. Zawody w ramach „Współzawodnictwa szkolnego” zgromadziły pięć świdnickich podstawówek.

Młodzi lekkoatleci rywalizowali w czterech konkurencjach biegowych i trzech technicznych walcząc o awans do szczebla finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się 15 maja również w Świdnicy. Do strefy awansowało po sześciu najlepszych zawodników w swoich dyscyplinach i trzy sztafety. W ceremonii dekoracji najlepszym przypadły pamiątkowe dyplomy i medale. Liczona także była klasyfikacja drużynowa osobno dla dziewcząt i chłopców. Do sumy punktów zdobytych przez zespół wliczane były po trzy wyniki indywidualne w poszczególnych konkurencjach przeliczone wg specjalnej tabeli.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA :

DZIEWCZĘTA

Bieg - 60 m
1. Martyna Dymnicka – 9,24 /SP 1/
2. Sandra Hucał – 9,51 /SP 315/
3. Ola Samoraj – 9,60 /SP 4/
4. Paulina Kupczyk – 9,70 /SP 4/
5. Daria Filuś – 9,76 /SP 6/
6. Oliwia Zgraja – 9,84 /SP 1/
7. Ola Siwiak – 9,94 /SP 6/
8. Aurelia Wolak – 10,09 /SP 315/
9. Róża Barto-Kozieł – 10,14 /SP 315/
10. Sandra Słowik – 10,16 /SP 4/
11. Wiktoria Frankowska – 10,19 /NSP Bliżej Dziecka/

Bieg – 300 m
1. Karolina Jodłowska – 53,04 /SP 6/
2. Iga Bystrzycka – 53,41 /SP 1/
3. Wiktoria Stempin – 53,66 /SP 4/
4. Kaja Sobczyk – 53,97 /SP 6/
5. Natalia Łużna – 54,37 /SP 4/
6. Weronika Wolańska – 55,56 /SP 1/
7. Natalia Święcicka – 59,25 / NSP Bliżej Dziecka/
8. Natalia Suchowińska – 59,68 /SP 4/
9. Anna Połys – 60,28 / NSP Bliżej Dziecka/
10. Beata Majewska – 60,41 /SP 315/
11. Wiktoria Lema – 61,89 /SP 315/

Bieg – 600 m
1. Wiktoria Turek – 2.00,66 /SP 4/
2. Julia morąg – 2.01,62 /SP 6/
3. Natalia Kłos – 2.04,53 /SP 6/
4. Sandra Muszyńska – 2.08,91 /SP 1/
5. Pamela Pietraszewska – 2.16,26 /SP 4/
6. Emilia Dzięcielska /PK/ - 2.26,85 /SP 4/
7. Kinga Fąfara – 2.29,31 /SP 4/
8. Wiktoria Święcicka – 2.36,11 / NSP Bliżej Dziecka/

Skok w dal
1. Wiktoria Skowrońska – 4,31 /SP 4/
2. Klaudia Jankowiak – 4,25 /SP 6/
3. Wiktoria Netwinko – 4,11 /SP 4/
4. Daria Liwuś – 3,64 /SP 4/
5. Natalia Jagiełło – 3,63 / NSP Bliżej Dziecka/
6. Kasia Całka – 3,59 /SP 1/
7. Krysia Tomczak – 3,51 /SP 6/
8. Natalia Wajs – 3,49 /SP 1/
9. Magdalena Wołek – 3,47 /SP 315/
10. Ula Grymek – 3,39 /SP 6/
11. Daria Hauzer – 3,22 /SP 315/

Pchnięcia kulą /3 kg/
1. Laura Tuńska – 7,90 / NSP Bliżej Dziecka/
2. Anna Pasek – 7,80 /SP 1/
3. Anna Czajowska – 7,60 /SP 4/
4. Ola Kubik – 7,45 /SP 4/
5. Oliwia Kutyba – 7,33 /SP 6/
6. Angela Witczak – 6,85 / NSP Bliżej Dziecka/
7. mają Jóźwik – 6,73 /SP 4/
8. Klaudia Szeliga – 6,43 /SP 315/

Rzut piłeczką palantową
1. Ola Frankowska – 35 / NSP Bliżej Dziecka/
2. Magda Marciniszyn – 34,5 /SP 4/
3. Julia Działowska – 30,5 /SP 6/
4. Natalia Samborska – 30 /SP 6/
5. Julia Szostak – 29,5 / NSP Bliżej Dziecka/
6. Weronika Kieca – 29 /SP 4/
7. Wiktoria Kantorowicz – 28,5 /SP 315/
8. Majka Urbanowicz – 27,5 /SP 4/
9. Angelika Rutowicz – 26,5 / NSP Bliżej Dziecka/

Sztafeta 4 x 100 m
1. SP 4 – 58,14
2. SP 6 – 60,00
3. SP 1 – 61,05
4. SP 315 – 63,84
5. NSP Bliżej Dziecka – 66,88

CHŁOPCY

Bieg – 60 m
1. Wiktor Hliwa – 8,42 ?/SP 6/
2. Dawid Hanc – 8,74 /SP 6/
3. Jan Strzelewicz – 8,96 /SP 4/
4. Dominik Sosnowski – 9,08 /SP 6/
5. Albert Dutkowski – 9,43 /SP 4/
6. Dominik Piła – 9,52 /SP 315/
7. Brajan Musiał – 9,74 / NSP Bliżej Dziecka/
8. Mateusz Fąfara – 9,86 /SP 4/

Bieg – 300 m
1. Michał Podolak – 45,98 /SP 1/
2. Jakub Jasiński – 50,96 /SP 6/
3. Ksawery Kurowski – 51,92 /SP 6/
4. Piotr Madej – 52,50 /SP 4/
5. Dorian Krakowski – 52,74 /SP 6/
6. Maciej Mleko – 55,52 / NSP Bliżej Dziecka/
7. Aleksander Kulczyński – 55,88 /SP 315/
8. Sebastian Sieradzki – 56,36 /SP 4/
Bieg – 1.000 m
1. Jakub Jęczmień – 3.26,91 /SP 1/
2. Marcel Żukowski – 3.30,64 /SP 6/
3. Karol Kopycki – 3.34,26 /SP 4/
4. Dawid Pęczar – 3.36,10 /SP 6/
5. Krystain Gałązka – 3.36,29 /SP 6/
6. Kamil Brzozowski – 3.43,53 /SP 4/

Skok w dal
1. Michał Dylewicz – 4,54 /SP 4/
2. Dawid Chełminiak – 4,34 / NSP Bliżej Dziecka/
3. Rafał Dzidek – 4,26 /SP 6/
4. Tomasz Trzyna – 4,25 /SP 6
5. Mateusz Trzciński – 3,97 – SP 6//
6. Paweł Sochacki – 3,92 / NSP Bliżej Dziecka/
7. Dawid Reif – 3,88 /SP 4/
8. Sebastian Papierz – 3,72 / NSP Bliżej Dziecka/
9. Miłosz Godula – 3,70 /SP 4/
10. Tomek Nowak – 3,62 /SP 315/
11. Szymon Bentkowski – 3,58 /SP 315/
12. Bartek Nazarko – 3,32 /SP 315/

Pchnięcie kulą /4 kg/
1. Jakub borowy – 9,55 /SP 4/
2. Patryk Peszko – 8,76 /SP 315/
3. Hubert Polewacz – 8,59 /SP 6/
4. Mariusz Fitrzyk – 8,45 /SP 1/
5. Wiktor Kępa – 8,39 /SP 6/
6. Olgierd Narkowicz – 7,61 /SP 6/
7. Bartek Tragarz – 7,55 /SP 315/
8. Artur Markowski – 7,25 /SP 4/

Rzut piłeczką palantową
1. Ksawery Istelski – 49 /SP 6/
2. Oskar Jochymek – 47,5 /SP 4/
3. Jakub Kwaśniewski – 45,5 /SP 6/
4. Kacper Jędrosek – 45,5 / NSP Bliżej Dziecka/
5. Jędrzej Glinka – 45,3 /SP 1/
6. Tadeusz Kaliciński – 42,5 /SP 4/
7. Jakub Filipczak – 40,5 /SP 1/
8. Kacper Szamocki – 40,5 / NSP Bliżej Dziecka/
9. Dominik Ćwiek – 40,5 /SP 6/
10. Rafał Rząsa – 40,4 /SP 4/
11. Bartosz Łopatecki – 40 / NSP Bliżej Dziecka/
12. Stefan Pielech – 39,5 /SP 315/

Sztafeta 4 x 100 m
1. SP 4 – 62,34
2. SP 6 – 64,54
3. SP 1 – 65,71
4. NSP Bliżej Dziecka – 68,14
5. SP 315 – 72,67

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA /w nawiasie punktacja do współzawodnictwa/

DZIEWCZĘTA
1. SP 4 – 106 pkt /10 pkt/
2. SP 6 – 73 pkt /8 pkt/
3. NSP Bliżej Dziecka – 54 pkt /7 pkt/
4. SP 1 – 50 pkt /6 pkt/
5. SP 315 – 39 pkt /5 pkt/

CHŁOPCY
1. SP 6 – 112 pkt /10 pkt/
2. SP 4 – 86 pkt /8 pkt/
3. NSP Bliżej Dziecka – 40 pkt /7 pkt/
4. SP 1 – 38 pkt /6 pkt/
5. SP 315 – 36 pkt /5 pkt/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group