• Piątek, 18 października 2019
  • Godz. 4:14
  • Imieniny: Juliana, Łukasza
  • Czytających: 725
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zainaugurowano rywalizację w ramach "Współzawodnictwa szkolnego 2014/2015"

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 26 września 2014, 18:07
Aktualizacja: 22:13
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Szkolną ligą LA świdniccy gimnazjaliści zainaugurowali sportową rywalizację w ramach 'Współzawodnictwa szkolnego 2014/2015'. Zawody organizowane tradycyjnie przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbyły się 22 września od godz.11.00 na Stadionie Zawiszów przy SP 1. Przy niezbyt przychylnej aurze rozegrano 7 konkurencji: 4 biegowe i 3 techniczne.

Reprezentacje składające się z 15 reprezentantów danego gimnazjum zdobywało indywidualnie punkty przeliczone z osiągniętych rezultatów. Suma 12 najlepszych wyników dawała końcowy wynik drużyny.

Najlepsze zespoły awansowały do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 25 września we Wrocławiu.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA /z punktacją do współzawodnictwa/ :

DZIEWCZĘTA
1. Gimnazjum nr 1 – 886 pkt /6 pkt/
2. Gimnazjum nr 4 – 711 pkt /4 pkt/
3. Gimnazjum nr 2 – 550 pkt /3 pkt/
4. Gimnazjum nr 3 – 495 pkt /2 pkt/

CHŁOPCY
1. Gimnazjum nr 4 – 895 pkt /6 pkt/
2. Gimnazjum nr 1 – 782 pkt /4 pkt/
3. Gimnazjum nr 3 – 714 pkt /3 pkt/
4. Gimnazjum nr 2 – 527 pkt /2 pkt/

PEŁNA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

GIMNAZJUM NR 1 – DZIEWCZĘTA
100m
Małgorzata Toroń – 13,9 /110 p/
Julia Furmankiewicz – 17,2 /39 p/
Ula Nowak – 15,8 /64 p/

300m
Weronika Iwańczyszyn – 55,1 /66 p/
Wiktoria Turek – 54,3 /70 p/
Iga Bystrzycka – 56,7 /59 p/

600m
Katarzyna Całka – 2.11,62 /58 p/
Hanna Wis – 2.10,08 /60 p/
Paulina Jewiarz – 2.06,16 /67 p/

Skok w dal
Katarzyna Grędzińska – 4,08 /79 p/
Natalia Łużna – 3,71 /61 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Oliwia Moczadłowska – 9,86 /129 p/
Hanna Bieżyńska – 6,70 /28 p/

Sztafeta 4x100m
Toroń, Nowak, Furmankiewicz, Łużna – 60,20 /63 p/

GIMNAZJUM NR 2 – DZIEWCZĘTA

100m
Judyta Kowalik – 18,66 /21 p/
Zuzanna Antoniak – 16,7 /47 p/

300m
Ola Bizoń – 59,7 /47 p/
Julia Augustyn – 58,5 /51 p/
Wiktoria Bończak – 60,3 /44 p/

600m
Ewelina Góra – 2.19,20 /44 p/
Nikola Gółkowska – 2.40,20 /12 p/
Natalia Szczepek – 2.13,28 /55 p/

Skok w dal
Natalia Kuc – 3,92 /71 p/
Sabia Staśkiewicz – 3,84 /76 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Hanna Staroojciec – 7,36 /47 p/

Sztafeta 4x100m
Kuc, Chojecka, Bizoń, Antoniak – 63,90 /44 p/

GIMNAZJUM NR 3 – DZIEWCZĘTA

100m
Katarzyna Kołtunowicz – 16,4 /52 p/
Wiktoria Widła – 16,7 /47 p/
Julia Kalinowska – 17,2 /39 p/

300m
Julia Białobrzeska – NK
Weronika Kulczyk – 53,3 /75 p/

600m
Julia Morąg – 2.01,94 /75 p/
Wiktoria Jankowska – 2.13,20 /55 p/
Anna Przerwa – 3.05,07 /0 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Angela Piekarz – 7,04 /37 p/
Oliwia Kutyba – 7,03 /37 p/
Aleksandra Kaszewska – 6,60 /26 p/

Sztafeta 4x100m
– Kołtunowicz, Widła, Frankowska, Kalinowska - 65,20 /38 p/

GIMNAZJUM NR 4 – DZIEWCZĘTA

100m
Roksana Grodowska – 16,8 /46 p/
Sylwia Simlat – 15,9 /62 p/
Karolina Skalska – 16,9 /44 p/

300m
Natalia Wlazło – 56,5 /59 p/
Róża Karniej – 56,4 /60 p/
Berenika Fedak – 53,7 /73 p/

600m
Oliwia Kwiatek – 2.12,78 /55 p/
Magdalena Kalinowska – 2.08,74 /63 p/

Skok w dal
Adriana Czerniak – 3,92 /71 p/
Weronika Szaradowska – 3,76 /63 p/
Eliza Ostrowska – 3,81 /66 p/

Pchnięcie kulą /3 kg/
Agnieszka Serdyńska – 6,77 /30 p/

Sztafeta 4x100m
– Grodowska, Simlat, Szaradowska, Skalska – 63,00 /49 p/

GIMNAZJUM NR 1 – CHŁOPCY

100m
Mikołaj Mazij – 14,0 /54 p/
Damian Kapoj – 14,6 /39 p/
Dawid Kalinin – 13,5 /67 p/

300m
Michał Podolak – 45,9 /78 p/
Piotr Florian – 47,0 /72 p/
Krzysztof Kotowicz – 46,8 /73/

1.000m
Michał Dylewicz – 3.13,80 /76 p/
Jakub Jęczmień – 3.19,99 /67 p/

Skok w dal
Maciej Dyda – 4,79 /65 p/
Mateusz Hasek – 4,60 /58 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Szymon Krząstek – 8,58 /54 p/

Sztafeta 4x100m
Mazij, Kapoj, Kalinin, Podolak – 53,80 /79 p/

GIMNAZJUM NR 2 – CHŁOPCY

100m
Brajan Wojewoda – 13,5 /67 p/
Damian Dzimira – 12,9 /87 p/

300m
Kevin Nowakowski – 46,9 /73 p/
Michał Żurek – 53,3 /42 p/

1.000m
Damian Kucharski – NK
Robert Grodek – 4.19,14 /9 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Kacper Kuriata – 9,44 /71 p/
Michał Sroka – 9,02 /64 p/
Jakub Wasilenia – 9,00 /63 p/

Sztafeta 4x100m
Żurek, Wojewoda, Dzimira, Nowakowski – 57,80 /51 p/

GIMNAZJUM NR 3 – CHŁOPCY

100m
Piotr Miński – 14,0 /54 p/
Paweł Starosta – 14,4 /44 p/
Dawid Torbus – 14,3 /47 p/

300m
Jakub Marcinkowski – 43,3 /91 p/
Wojciech Pinkos – 47,7 /69 p/

1.000m
Rafał Kulon – 3.29,40 /56 p/
Adam Chmiel – 3.20,73 /67 p/
Jakub Matlęga – 3.32,93 /51 p/

Skok w dal
Maciej Kurnicki – 4,70 /62 p/
Patryk stabrawa – 4,30 /48 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Adrian Trzpil – 6,62 /49 p/
Dominik Charyk – 8,68 /56 p/
Wojciech Kryśpiak – 7,58 /34 p/

Sztafeta 4x100m
Torbus, Marcinkowski, Starosta, Pinkos – 55,20 /69 p/

GIMNAZJUM NR 4 – CHŁOPCY

100m
Mateusz Gładysz – 12,4 /105 p/
Daniel Orzechowski – 13,2 /77 p/

300m
Wojtek Kurzeja – 42,2 /101 p/
Maciej Podgórski – 41,2 /113 p/

1.000m
Szymon Krupczak – 3.09,60 /82 p/
Damian Myszkowski – 3.11,50 /79 p/
Maciej Mazanka – 3.13,38 /77 p/

Skok w dal
Szymon kopacz – 4,64 /60 p/
Karol Paździora – 4,42 /52 p/

Pchnięcie kulą /5 kg/
Dawid Hliwa – 6,39 /16 p/

Sztafeta 4x100m
Gładysz, Orzechowski, Kurzeja, Podgórski – 50,30 /115 p/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group