Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 680
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zakładowa liga zakończona

Czwartek, 16 czerwca 2022, 10:28
Aktualizacja: 10:29
Autor: red
Świebodzice: Zakładowa liga zakończona
Fot. UM Świebodzice
10 czerwca odbyła się ceremonia zakończenia Zakładowej Ligi Piłki Nożnej OSiR Świebodzice. Pomysłodawcom stworzenia rozgrywek był Prezes Zarządu OSiR Świebodzice, Jarosław Pizuński. – Celem startu tej ligi było zrzeszenie, integracja i zaproszenie do sportowej rywalizacji firm ze Świebodzic.

Jak widać po frekwencji, założenia się spełniły, w całej lidze wystartowało 10 zespołów. Mecze odbywały się w świetnej, ale ambitnej i sportowej atmosferze. Każdy zespół walczył do końca, o choćby jeden mały punkt. Była to naprawdę dobra zabawa, której przyglądali się kibice swoich drużyn, przychodząc na mecze. Mogę otwarcie powiedzieć, że rozgrywki zdały egzamin. Gratuluję wszystkim, bez względu na zajęte miejsca – dodał Jarosław Pizuński.

Wszystkie mecze odbywały się na Orliku przy ul. Rekreacyjnej. Z całą pewnością uroku rywalizacji dodawały wieczorne mecze, przy sztucznym oświetleniu. System ligi był klasyczny, rywalizacja każdy z każdym wraz z rundą rewanżową. Każdy zespół rozegrał podczas rundy jesiennej i wiosennej 18 spotkań. Najlepszą drużyną, a zarazem pierwszym mistrzem Zakładowej Ligi Piłki Nożnej OSiR Świebodzice został Promont. Srebrne medale zawisły na szyjach piłkarzy Kelvion, a na trzecim miejscu zmagania zakończyli dzielni Strażacy. Bezapelacyjnym królem strzelców okazał się Marcin Bałut, deklasując swoich przeciwników o ponad 40 bramek. Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację w sezonie 2021/2022 i już dziś zapraszamy do zgłaszania się na kolejny sezon. Osobne podziękowania kierujemy Markowi Gąsiorowi, który koordynował cały ligowy sezon z ramienia OSiR’u.

Klasyfikacja końcowa Zakładowej Ligi Piłki Nożnej OSiR Świebodzice.

1. Promont
2. Kelvion
3. Straż Pożarna
4. Masterform
5. Schneider
6. Metal-Plast
7. Schule
8. Urząd/OSiR
9. ASC Workers
10. Enwar

Król Strzelców – Marcin Bałut

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group