Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1134
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zakochaj się w bibliotece

Środa, 16 lutego 2022, 9:17
Autor: red
Żarów: Zakochaj się w bibliotece
Fot. UM Żarów
Z okazji Walentynek na mieszkańców Żarowa czekała miła niespodzianka. Wspólnie z pracownikami Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów wyruszyliśmy w miłosny spacer po naszym mieście.

Pracownicy biblioteki rozdawali mieszkańcom książki i zachęcali do czytania w wolnym czasie.

- Książki mają wielką moc. Przyciągają, zapewniają rozrywkę i moc wrażeń, pocieszają, otwierają możliwość podróży do światów niezwykłych. I potrafią ogrzać nawet najsmutniejsze serca - mówi Wioletta Kwiatkowska dyrektor żarowskiej biblioteki. I dodaje. - Drodzy miłośnicy książek, w naszej bibliotece czeka na Was wiele książek o miłości i nie tylko.

Walentynki można obchodzić nie tylko w kinie czy podczas romantycznej kolacji. Można też się za...czytać, choćby na chwile. W żarowskiej bibliotece znajdziecie Państwo wiele książek o miłości, z których można dowiedzieć się, że miłość niejedno ma imię, może być gorzka, słodka, uskrzydlać, a niekiedy łamać serca.

Zatem #zakochajsiewbibliotece

Zapraszamy do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Piastowska 10 w Żarowie. Godziny otwarcia: poniedziałek, środa i piątek 7.30-15.30, wtorek i czwartek 9.00-17.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group