Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zakochani w Żarowie

Środa, 15 lutego 2012, 8:33
Aktualizacja: 8:41
Autor: red
Żarów: Zakochani w Żarowie
Fot. użyczone
Żarowianie pokazali, że kochać można nie tylko w dniu Świętego Walentego. W mieście w ostatni weekend zorganizowano dwudniową imprezę „Zakochani w Żarowie”.

Walentynkowy Maraton Filmowy i Walentynkowy Festyn „Zakochani w Żarowie”, pod takim hasłem upłynął miniony weekend w Żarowie. Mimo chłodu w imprezie organizowanej przez Młodzieżową Radę Miejską wspólnie z żarowską Wspólnotą Samorządową, mieszkańcy chętnie wzięli udział. – Tak dużą imprezę organizowaliśmy po raz pierwszy. Cieszymy się, że spodobała się mieszkańcom – mówi burmistrz Młodzieżowej Rady Miejskiej Krystian Chęciek. W pierwszym dniu, zupełnie za darmo obejrzeć można było kilka miłosnych pozycji filmowych. W Qultura Cafe, gdzie odbyła się impreza od godziny 20.00 do 2.30 wyświetlono m.in. filmy „Krwawe Walentynki”, czy „Tylko seks”.
W niedzielę 12 lutego, zakochani żarowianie opanowali natomiast żarowski plac Wolności. I tu atrakcji nie zabrakło. W ramach Walentynkowego Festynu zorganizowano ognisko, kulig i szereg konkursów z nagrodami dla zakochanych par. Dla zgromadzonych zaśpiewała Martyna Proniewicz. - To wydarzenie pokazało, że w Żarowie wspólnymi siłami, można zorganizować naprawdę fajną imprezę. Czynny udział w przedsięwzięciu wzięli: Spółdzielnia Socjalna RAZ, DWA, TRZY, Placówka Wsparcia Dziennego „Cztery Pory Roku”, Komitet Wyborców Dla Ludzi – Dla Żarowa Adama Ciupińskiego, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, zakład Usługi Remontowo-Budowlane „M2” Mariusz Juralewicz i Marek Mierzwa, Urząd Miejski w Żarowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Żarowie, Monika Gałązowska-Bielak, klub sportowy Zjednoczeni Żarów, klub radnych PSL Rady Miejskiej w Żarowie, Lucyna Tomaszewska, Bronisław Mazur i TKKF Żarów. Za co bardzo serdecznie dziękujemy – dodaje Krystian Chęciek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group