Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 492
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zakończono budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Jagodowej w Strzegomiu

Sobota, 1 czerwca 2013, 7:51
Autor: red.
Strzegom: Zakończono budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Jagodowej w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
W czerwcu ubiegłego roku ogłoszono przetarg i wyłoniono Wykonawcę zadania "Budowa kanalizacji sanitarnej od ul. Gronowskiej – Jagodowej – Armii Krajowej w Strzegomiu na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Pracownię Projektową Inżynierii Sanitarnej i Gazownictwa SANGAZ mgr inż. Halina Łukaszewska.

Wykonawcą była firma INSTALBUD Spółka Jawna z Legnicy. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z pompownią ścieków oraz jej zasilaniem energetycznym w rejonie ulic Gronowskiej- Jagodowej- Armii Krajowej i w Strzegomiu została zakończona z końcem kwietnia b.r.

Zakres robót obejmował między innymi: roboty ziemne, wykopy oraz przekopy, ułożenie 952,30 mb kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej , studnie betonowe, studzienki z tworzywa sztucznego, wykonanie przepompowni ścieków oraz przyłącza energetycznego do tej przepompowni.

Zadanie współfinansowane było przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w formie pożyczki preferencyjnej w wysokości 353 800, zł i dotacji 176 800 zł. Całkowity koszt zadania to 884 971 zł.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group