Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 890
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zalewska namawia do walki o świdnicką obwodnicę

Środa, 21 stycznia 2015, 12:16
Aktualizacja: 12:18
Autor: red.
Świdnica: Zalewska namawia do walki o świdnicką obwodnicę
Fot. archiwum
Do 30 stycznia 2015 roku trwają konsultacje publiczne Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014–2023. Każdy mieszkaniec Dolnego Śląska ma możliwość złożenia wniosku w sprawie wykonania konkretnej inwestycji infrastrukturalnej. Anna Zalewska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, namawia do jak najliczniejszego wsparcia projektu budowy obwodnicy Świdnicy, która jest strategicznym zadaniem inwestycyjnym dla powiatu świdnickiego.

- W ubiegłym tygodniu, podczas posiedzenia Sejmu, rozmawiałam z przedstawicielami Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju o planach budowy świdnickiej obwodnicy. Okazało się, że istnieje ogromna szansa na jej realizację i wpisanie do Programu Budowy Dróg Krajowych. Niezwykle istotne jest jednak wsparcie samych mieszkańców powiatu świdnickiego, którzy mogą kierować do ministerstwa wnioski w tej sprawie - relacjonuje parlamentarzystka i dodaje, że konkretne dokumenty można pobrać z jej strony internetowej: www.annazalewska.hb.pl, bądź uzyskać w biurach poselskich.

Anna Zalewska stwierdza, że w sprawie budowy obwodnicy miasta należy działać ponad podziałami politycznymi. Na realizacji inwestycji skorzystają bowiem wszyscy mieszkańcy powiatu świdnickiego. - Pozostało niewiele czasu. Im aktywniej go wykorzystamy, tym większa szansa, że uda się osiągnąć sukces - kończy posłanka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group