Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grodziszcze: Zanim zaczną się ferie

Wtorek, 7 lutego 2023, 11:57
Autor: red
Grodziszcze: Zanim zaczną się ferie
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci jeszcze przed rozpoczęciem zimowego wypoczynku na obszarze naszego powiatu spotykają się z uczniami szkół podstawowych ale nie tylko przekazując najważniejsze informacje na temat bezpieczeństwa.

Funkcjonariusz Wydziału Prewencji świdnickiej komendy mł. asp. Michał Rzepecki gościł w Szkole Podstawowej w Grodziszczu. W trakcie spotkania policjant rozmawiał z uczniami klas 0 oraz I-III na temat m.in. bezpieczeństwa każdego dnia , a także bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie nadchodzących ferii zimowych min. w trakcie zimowych zabaw na stoku i na lodowisku. Policjant wyjaśnili jak należy zachowywać się w przypadku kontaktów z osobami obcymi. Uczniowie dowiedzieli się także na czym polega służba w policji i kiedy mogą zwracać się z prośbą o pomoc do Policjanta.

W trakcie spotkania dzieci te młodsze ale i te starsze bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania, wykazując się doskonałą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa oraz ogromnym zaciekawieniem szczegółów związanych z pracą policjantów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group