Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zapisy na Dietetyczne Rewolucje zakończone

Czwartek, 5 kwietnia 2018, 7:00
Aktualizacja: 10:01
Autor: red
W błyskawicznym tempie rozeszły się wejściówki na cztery cykle warsztatów kulinarnych pod hasłem Dietetyczne Rewolucje, jakie na przełom maja i czerwca szykuje stowarzyszenie Mamy co kochamy.

Rejestracja ruszyła 1 kwietnia i już tego dnia zabrakło miejsc na dwie tury warsztatów. Wczesnym rankiem we wtorek, 3 kwietnia, ostatnie wejściówki powędrowały do chętnych. Wkrótce ruszą zapisy na listę rezerwową.

Podczas każdej z tur na warsztatach kulinarnych pracować będzie 10 osób (5 par) pod opieką specjalistów: dietetyka klinicznego Agnieszki Kwiatkowskiej, doradcy żywieniowego Małgorzaty Czerwińskiej i psychodietetyka Karoliny Osińskiej-Marcińczyk. Wydarzeniu patronuje prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.

O projekcie

Dietetyczne Rewolucje 2018 – to cztery cykle warsztatów dla rodziców i dzieci (również nastolatków), które mają podnieść świadomość, że zdrowe odżywianie to podstawa zdrowego trybu życia. Na realizację tych warsztatów stowarzyszenie Mamy co kochamy pozyskało dotację od miasta Świdnicy. Ich cele to: podniesienie świadomości rodziców w zakresie zdrowego odżywiania i profilaktyki otyłości; podniesienie świadomości dzieci i młodzieży na temat tego, jak istotny jest zdrowy tryb życia, w tym świadome odżywianie i aktywność fizyczna; integracja międzypokoleniowa podczas wspólnych warsztatów kulinarnych; poprawa stylu życia świdniczan oraz przeciwdziałanie patologiom.

Spotkania są zupełnie darmowe. Będą się odbywały w siedzibie Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy (Rynek 38/3) od 22 maja do 22 czerwca:
I grupa – warsztaty od wtorku do piątku (22-25 maja), zawsze o godz. 16.00,
II grupa – warsztaty od wtorku do piątku (5-8 czerwca), zawsze o godz. 16.00,
III grupa – warsztaty od wtorku do piątku (12-15 czerwca), zawsze o godz. 16.00,
IV grupa – warsztaty od wtorku do piątku (19-22 czerwca), zawsze o godz. 16.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group